Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie dla firm
#21
Warto wybrać sprawdzoną firmę
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
A chcecie dowiedzieć się o nowoczesnych systemach, które usprawnią zarządzanie dokumentami. Jak operować przykładowo elektronicznymi umowami etc? Tutaj http://eumowy.com.pl znajdziecie wiele przydatnych i ciekawych artykułów w tym kierunku. Warto je poczytać.
Odpowiedz
#23
Ja mogę Wam polecić, byscie zajrzeli do https://icon24.pl/rejestracja-czasu-pracy/ i sami sprawdzili, w jaki sposób taki program do ewidencji czasu pracy może wpłynąć na Wasz biznes. Warto mieć to na uwadze, bo chodzi o rentowność Waszej firmy. Pamiętajcie, że to takie drobne zmiany i udoskonalenia wpływają na to, że Wasza efektywność niesamowicie rożnie.
Odpowiedz
#24
W takim razie jeżeli szukacie konkretnych podpowiedzi w zakresie oprogramowania dla firmy to na pewno warto zajrzeć na portal https://tech360.pl/ gdzie znajdziecie całą kategorię poświęconą tematom "Oprogramowania" gdzie jest sporo dobrych podpowiedzi m.in w artykule "Systemy IT - 5 rozwiązań dla Twojej firmy" Mam nadzieję, że również z korzyścią skorzystacie Wink
Odpowiedz
#25
Jaki jest koszt takiego oprogramowania stworzonego od podstaw?
Odpowiedz
#26
Faktycznie jest to coś niezwykle ważnego i ja także jestem wielkim zwolennikiem korzystania z dobrego oprogramowania w naszej firmie. Mogę jeszcze dodać, że jak czytałem wpis https://www.connecto.pl/praca-zdalna-a-program/ to doskonale na ten moment wiem jak sprawdza się praca zdalna i jakie oprogramowanie do niej wybrać.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Prowadzę mój biznes od wielu lat i doskonale wiem, że trzeba się rozwijać i inwestować w dobre rozwiązania. Też na co dzień korzystam z oprogramowania, myślę, ze i Was może zainteresować oferta firmy https://www.ccontrols.net/pl/. Kompleksowa obsługa, wysoka jakość i przystępne ceny.
Odpowiedz
#28
Zgadzam się z moim przedmówcą. Inwestycja w firmę, w nowoczesne rozwiązania, jak choćby w WMS https://www.hit-kody.com.pl/pl/hkk-consu...nt-system/ nie tylko się szybko zwróci, ale jeszcze odda nam z nawiązką. Dzięki takim systemom do zarządzania magazynem praca zupełnie inaczej się układa, można wypracować nowe, lepsze standardy.
Odpowiedz
#29
Dobór odpowiedniego oprogramowania i narzędzi jest kluczem do sukcesu jeśli chodzi o zarządzanie firmą. Na stronie https://solwit.com/uslugi/redukcja-dlugu...ramowania/ możecie poznać bardzo ciekawą propozycją doświadczonej firmy, która oferuje kompleksowe usługi mające na celu usprawnianie Twojej strony, używanych systemów i aplikacji. Między innymi zaprojektują dla was i wdrożą proces testowy, który umożliwi certyfikowanie Twojego oprogramowania.
Odpowiedz
#30
Zgadzam się, to jest bardzo ważne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości