Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie dla firm
#31
Ciekawy wątek, mam nadzieję, że napiszecie więcej
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Najważniejsze to postawić na takie systemy, które realnie mogłyby wpłynąć na sprawne funkcjonowanie Waszego biznesu. Wiem, że dzisiaj wiele osób stawia na takie oprogramowanie jak chociażby https://icon24.pl/funkcjonalnosci-system...asu-pracy/ i bardzo sobie to chwali. Odpowiadnia rejestracja czasu pracy to w końcu ważna rzecz, która może znacząco usprawnić zarządzanie zespołem. Powinniście mieć to na uwadze i samodzielnie zdecydować, co będzie dla Was najkorzystniejsze.
Odpowiedz
#33
No to ja też mogę dorzucić swoje 3 grosze i polecić wam system https://www.cludo.pl/integracje/salesforce/ w celu lepszego kontaktu z klientami. Długo szukałam takiego systemu, który sprosta moim oczekiwaniom, a przy tym będzie łatwy w obsłudze  - jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę.
Odpowiedz
#34
No może jednak moim zdaniem oprogramowanie nie zastąpi dobrego sprzedawcy. Jeśli chodzi o oprogramowanie to również zgadzam się z poprzednim przedmówcą. Oprogramowanie musi realnie wpływać na poprawę wydajności firmy. Powiem więcej musi przynieść korzyści przewyższające całkowicie koszty wprowadzenia systemu i systemu.
Odpowiedz
#35
Trudno się z tym nie zgodzić.
Odpowiedz
#36
Pytanie, gdzie teraz nie używa się oprogramowań ... nawet u fizjoterapeutów znaleźć można w rejestracji program do umawiania wizyt. Osobiście uważam, że poszło to w dobrym kierunku, bo to zapisywanie w zeszycie wizyt zajmowała ogromnie wiele czasu
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości