Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie dla firm
Ciekawy wątek, mam nadzieję, że napiszecie więcej
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Najważniejsze to postawić na takie systemy, które realnie mogłyby wpłynąć na sprawne funkcjonowanie Waszego biznesu. Wiem, że dzisiaj wiele osób stawia na takie oprogramowanie jak chociażby https://icon24.pl/funkcjonalnosci-system...asu-pracy/ i bardzo sobie to chwali. Odpowiadnia rejestracja czasu pracy to w końcu ważna rzecz, która może znacząco usprawnić zarządzanie zespołem. Powinniście mieć to na uwadze i samodzielnie zdecydować, co będzie dla Was najkorzystniejsze.
Odpowiedz
No to ja też mogę dorzucić swoje 3 grosze i polecić wam system https://www.cludo.pl/integracje/salesforce/ w celu lepszego kontaktu z klientami. Długo szukałam takiego systemu, który sprosta moim oczekiwaniom, a przy tym będzie łatwy w obsłudze  - jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę.
Odpowiedz
No może jednak moim zdaniem oprogramowanie nie zastąpi dobrego sprzedawcy. Jeśli chodzi o oprogramowanie to również zgadzam się z poprzednim przedmówcą. Oprogramowanie musi realnie wpływać na poprawę wydajności firmy. Powiem więcej musi przynieść korzyści przewyższające całkowicie koszty wprowadzenia systemu i systemu.
Odpowiedz
Trudno się z tym nie zgodzić.
Odpowiedz
Pytanie, gdzie teraz nie używa się oprogramowań ... nawet u fizjoterapeutów znaleźć można w rejestracji program do umawiania wizyt. Osobiście uważam, że poszło to w dobrym kierunku, bo to zapisywanie w zeszycie wizyt zajmowała ogromnie wiele czasu
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości