Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na nowy hosting pod forum, aktualny podrożał o 200%


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie dla firm
#51
Jeśli ja mógłbym ci coś powiedzieć, to Skillbox ma wystarczająco dużo rozwiązań interesujących, aby poprawić obsługę HR, ich matryca kompetencji wydaje się być świetnym rozwiązaniem, jeśli nie kontrolujesz daty wygaśnięcia praw niektórych pracowników.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
Zlecaliście stworzenie takiego oprogramowania od podstaw?
Odpowiedz
#53
Wśród bardzo wielu rozwiązań jeśli chodzi o oprogramowania dla firm, warto postawić na oprogramowanie w chmurze. Takie zda egzamin w różnego rodzaju przedsiębiorstwach niezależnie od profilu działalności. Można na niej przechowywac różne pliki, czy też budować aplikacje, całe infrastruktury. Cyfrowe rozwiązania to w wielu kwestiach optymalizacja działań, usprawnienia procesów, bezpieczeństwo danych oczywiście, które jest kluczowe dla wszystkich. Firma FOTC https://fotc.com/pl/ w swojej ofercie posiada takie jak Google Workspace czy platformę Google Cloud. Zawsze bardzo indywidualnie podchodzą do tego, aby dopasować najbardziej efektywne rozwiązania dla danej firmy. Łącznie ze wsparciem technicznym. Prowadzą też bloga, webinary, z których bardzo dużo można się dowiedzieć.
Odpowiedz
#54
Na pewno warto sobie zrobić reserach i odpowiedzieć na pytanie, co konkretnie jest wam potrzebne. My obecnie korzystamy z platoformy, oferowanej przez https://www.facilitime.pl/ Wejdźcie na ich stronę i sami sprawdzicie. Mam nadzieję, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Odpowiedz
#55
Jeżeli chodzi o oprogramowanie dla firm to na początek przydaje się prosty program do faktur Bez tego firma nie ruszy a każdy wydatek trzeba niwelować na starcie. Jednak warto postawić na taki program który za niewielką opłatą pozwala z czasem dodać kolejne moduły jak magazyn czy kadry. Można też od razu kupić za niewielką cenę sprawdzony program jak z oferty Mega-Tech który daje to wszystko na starcie.
Odpowiedz
#56
Jeśli mowa o branży medycznej to w takim razie z pewnością przyda się program w którego skład wchodzi między innymi elektroniczna dokumentacja medyczna czy obsługa pacjentów. Na szczęście coraz więcej gabinetów korzysta z takiego rozwiązania i bardzo dobrze, bo obsługa jest dużo sprawniejsza
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#57
My używamy w firmie oprogramowania do zarządzania it od axence https://axence.net/pl/ który pomaga w kontroli ruchu w sieci. Do tego pomaga wyłapywać potencjalne awarie w sieci i chroni przed zainfekowaniem jej z pendrive'ów bo często ktoś może spróbować przynieść jakieś prezentacje i mieć na nim wirusa. No i jednak jest to wszystko w jednym programie nvision
Odpowiedz
#58
W przypadku uzyskania jakich kolwiek pozwoleń oraz decyzji administracyjnych związanych z ochroną środowiska warto korzystać z usług specjalistów. W moim przypadku jakiś czas temu skorzystałem z oferty https://www.eko-projekt.com/aktualnosci-...owe-zasady i jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedz
#59
Wydaje mi się, że ostatnio udało mi się znaleźć jakościowy program do gabinetu lekarskiego. Znajdziecie go na stronie firmy RSQDoctor. Moim zdaniem warto go sprawdzić, bo według mnie w sieci nie ma lepszego oprogramowania dla placówek medycznych czy gabinetów. Program jest naprawdę przydatny i radzi sobie fantastycznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości