Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stomatolog w Krakowie
#1
Czy któraś z Was wie, do którego dentysty w Krakowie warto udać się na leczenie kanałowe pod mikroskopem? Z tego co wiem wiele osób poleca Stomatolog Kraków - słyszeliście o nim? Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli ktoś szuka sprawdzonego, godnego polecenia fachowca od zębów z Krakowa polecam dobrego dentysta Kraków Podgórze
Solidny,mily i bardzo ludzki  lekarz, wszystko wyjaśnia.  Gabinet nowoczesny i czysty. Wizyta u stomatologa stała się przyjemnością.
Odpowiedz
#3
A czy znacie może jakiegoś dobrego chirurga stomatologa Gdańsk? Bo właśnie musiałabym się zgłosić do takiego specjalisty. Mam do usunięcia jeden ząb, który jest do połowy wykruszony. Słyszałam, że klinika http://perfect-dentalclinic.com/uslugi/b...ologiczna/ ma być bardzo dobra. Czy to prawda?
Odpowiedz
#4
Tak, w CMP korzystam z usługi konsultacja stomatologiczna kraków  i polecam Uśmiech
Odpowiedz
#5
Co do lekarzy w Krakowie to niestety nie pomogę. Ale za to mogę polecić bardzo dobry no i sprawdzony przeze mnie gabinet w Warszawie Atelier Uśmiechu. Jest to bardzo wyjątkowa klinika stomatologiczna na pograniczu Mokotowa z Ursynowem, gdzie łączy się tradycja z nowoczesnością. Stosują tam tylko i  wyłącznie najlepszej jakości materiały. Dlatego też uwielbiam tam chodzić
Odpowiedz
#6
Ostatnio zrobiłam sobie licówki w gabinecie dr Wesołego Uśmiech oferta jego kliniki stomatologicznej jest dostępna na stronie: http://wesolystomatologia.pl/ . Efekt jest świetny - moje zęby są białe i równe, ale przy tym wyglądają bardzo naturalnie. Wcześniej tutaj leczyłam swoje zęby. Polecam, klinika jest świetna.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama