Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mechanik samochodowy
#1
Hej, znalazłam taką stronę:Maxi service, są usługi mechanika samochodowego i pomocy drogowej, czy kiedykolwiek ktoś korzystał z tej usługi? Co możecie powiedzieć?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja regenerowałem turbosprężarkę w AMSerwis w Trójmieście i była to bardzo dobra decyzja, bo świetnie sobie z tym zadaniem poradzili, a cena była bardzo atrakcyjna.
Odpowiedz
#3
No to tutaj https://sprzegla-hydrokinetyczne.pl/rege...go-krakow/ możecie się zgłosić, jak chodzi o regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Właśnie też planuję się z nimi skontaktować, ponieważ wolę odświeżyć to co mam, niżeli potem płacić kolosalne kwoty za wymianę na nową część.
Odpowiedz
#4
Jakiego mechanika w Krakowie możecie mi polecić?

Reklama : prywatny detektyw warszawa
Odpowiedz
#5
Sam myślę o tym by wybrać Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO Zauważyłem, że mają one szeroki wybór produktów i działają bardzo sprawnie, co jest dla mnie ważne.
Odpowiedz
#6
Natomiast jak kiedyś będzie wam potrzebny dobry, sprawdzony mechanik mobilny - to w tym kierunku możecie się zgłosić do firmy https://mobilnymechanik.wroclaw.pl - oni są niezawodni i działają zawsze sprawnie z pełnym zaangażowaniem... Poza tym cieszą się też pozytywnymi opiniami.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Przyszłościowo dobrze wiedzieć, w sensie jak będę potrzebować kogoś do naprawy auta. Póki co moim autem zajmuje się mój wujek i wiem, że samochód jest w dobrych rękach. Części Ferrari już zamówione, teraz tylko czekać jak przyjdą, a wujek zajmie się resztą. Nie ukrywam, że posiadanie sprawdzonego mechanika to mega komfort.
Odpowiedz
#8
Mojego samochodu po wypadku niestety już nic nie uratuje. Pozostaje mi sprzedaż w skupie https://kupiewszystkieauta.pl/skup-aut-powypadkowych/
Odpowiedz
#9
Ciekawy blog motoryzacyjny maxbmw.pl
Odpowiedz
#10
Na powyższym blogu można znaleźć naprawdę ciekawe treści
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama