Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy trudno jest teraz znaleźć pracę?
#1
Bez względu na to, jak banalne może zabrzmieć moje zdanie, które wszyscy już znają, ale kto szuka, zawsze znajdzie. Oczywiście wyszukiwanie może nie być łatwe i zająć trochę czasu, ale jeśli wyraźnie wiesz, czego chcesz, na pewno to znajdziesz. Pracowałem jako tatuażysta przez długi czas, ale wtedy było mało klientów i zmęczyłem się. Tak, i chciałem mieć stawkę, a nie zarabiać z trudem. Dostałem pracę jako administrator https://socialcraft.pl/ru/vakansiya-dlya...-v-polshe/ i teraz nie znam smutku w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Praca nie jest trudna, plecy nie bolą wieczorem, a komunikacja z zespołem jest bardzo interesująca. Czuję, że znalazłam coś, co mnie wypełnia.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Oczywiście, to jest temat, który może prowadzić do wielu dyskusji. Warto słuchać innych, aby zrozumieć różne spojrzenia.

______________________
Meble Flaming
Odpowiedz
#3
Czy trudno znaleźć? Raczej nie. Moim zdaniem to w niektórych zawodach, regionach ciągle brakuje ludzi. Pytanie czy chcemy pracować. Też, np. Niemcy ciągle szukają ludzi do pracy. I to sporo etatów tam czeka. Za całkiem niezłe pieniądze. Wystarczy też popatrzeć na oferty Mondi Polska by wiedzieć jakie to stawki są na tamtym rynku i jakie warunki.
Odpowiedz
#4
W takim razie jeżeli interesują Cię oferty pracy na Litwie od zaraz może okazać się kluczem do realizacji twoich celów zawodowych. Przejrzyj portale pracy i przekonaj się, jakie opcje stoją przed tobą. Czas na krok naprzód w kierunku nowych wyzwań i sukcesów zawodowych. Dlatego też jak podejmiesz decyzję to podziel się swoimi spostrzeżeniami w tym zakresie.
Odpowiedz
#5
Witam,co sądzicie o korzystaniu z usług agencji pracy? Coraz częściej się zastanawiam nad zmianą pracy i wydaje mi się,że wreszcie przyszedł odpowiedni moment. Czy uważacie,że warto https://grupaprogres.pl/czy-umowa-zlecen...emerytury/ ? Z chęcią zapoznam się z waszymi komentarzami oraz wszystkimi wskazówkami,pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Właśnie według mnie studiując dziennie ciężko znaleźć pracę w elastycznych godzinach i za spoko kasę. W sumie dla mnie praca zdalna wydawała się nieosiągalna, ale znajoma wspomniała o https://youaretheboss.pl i postanowiłam spróbować. Wszystkiego uczą, jest opcja pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy, czyli to na czym mi zależało. Zaraz zaczynam drugi miesiąc i chciałabym tam pracować jak najdłużej Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Zarządzanie płacami nie jest łatwym zadaniem, ale stosując najlepsze praktyki można zoptymalizować ten proces. Ostatnio przeczytałem ciekawy materiał na https://nowagazeta.pl/artykul/najlepsze-...-w/1461338 który dostarcza wartościowych wskazówek w tym zakresie.
Odpowiedz
#8
Sporo osób szuka teraz pracy za granicą, na przykład we Francji. Warto wiedzieć, że na przykład aby móc pracować przy instalacjach elektrycznych w tym kraju, trzeba posiadać specjalne uprawnienia SEP Francja. Czy są tutaj może jakieś osoby, które pracują właśnie w tej branży?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama