Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypoczynek
#71
Zerknij na ofertę biura Itaka, mega fajna oferta. Ja zawsze z nimi podróżuje i nigdy się nie zawiodłam, niezależnie od tego w jaki rejon świata wyjeżdżam.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#72
Serdecznie polecam wczasy z biurem podróży Itaka. Mają topowe kierunki Dreamlinerem bezpośrednio do m.in. Tajlandii i Zanzibaru. Te miejsca szczególnie polecam. Itaka to lider na rynku, któremu zaufało już 9 mln klientów. Moim zdaniem są niezawodni!
Odpowiedz
#73
My najlepiej wypoczywamy na Mazurach. W tym roku byliśmy w Mrągowie w Hotelu Resort Spa https://mragoworesort.pl/. Na pewno jeszcze tam wrócimy bo miejsce doskonałe na wypoczynek. Hotel piękny, doskonale położony, eleganckie pokoje i restauracje. Do tego szeroka oferta z zakresu odnowy biologicznej i zabiegów relaksacyjnych. Znajdują się w nim gabinety masażu, sauny, jacuzzi, komora hiperbaryczna, baseny mineralne.
Odpowiedz
#74
Jeśli lubisz aktywnie spędzać czas to wybierz się we Wrocławiu do parku trampolin Jump Hall Jest to miejsce gdzie duży jak i młody znajdzie coś dla siebie. Nie tylko masz trampoliny ale masę ciekawych zajęć z doświadczonymi instruktorami. Chcesz być w formie to ten park ci to zapewni. Skorzystaj raz a staniesz się ich stałym klientem.
Odpowiedz
#75
Na szczęście już czasy pandemii minęły i znowu można zwiedzać różne zakątki świata. W tym roku byłam na francuskiej wyspie Gwadelupa z biurem Konsorcjum.pl. Bardzo zaskoczyło mnie, że tak blisko Polski mamy tak fantastyczne miejsca. Przywitały nas tam fantastyczne widoki i świetna pogoda, wynajęliśmy też auto i odkryliśmy kilka miejsc na własną rękę - mamy zamiar tam wrócić Big Grin Jedzenie też było przepyszne - połączenie kuchni francuskiej i kreolskiej zdecydowanie wpasowało się w nasze kubki smakowe.
Odpowiedz
#76
Ja korzystam z usług biura Konsorcjum.pl już kolejny sezon, a w tym roku lecę na Hawaje. Stwierdziłam, że zaszaleję, a co. Mam mieć nocleg z aneksem kuchennym w spokojniejszej części plaży Waikiki, co mi odpowiada, bo potrzebuję resetu w ciszy i wśród natury, ale jak zechcę pójść poznać lokalsów czy się pobawić to na pewno to zrobię.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#77
Ja polecam City Breaki! Sama wykupiłam w Konsorcjum.pl wycieczkę na weekend majowy do Rzymu. W planie jest zwiedzanie bez pośpiechu Rzymu - Watykanu. Spędzimy fajny, jakościowy czas z mężem. Warto też dodać, że wycieczka w bardzo atrakcyjnej cenie.
Odpowiedz
#78
Zdecydowanie warto wybrać się na Antarktydę z Konsorcjum.pl! To niezwykłe doświadczenie, gdzie można poczuć się jak gość wśród imponujących gór lodowych i mroźnej pustyni. Profesjonalizm kapitana, kucharza i przewodników zapewnia pełne bezpieczeństwo i komfort, a widoki i wspomnienia z tej podróży są nie do opisania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama