Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróże
Oj tak macie racje, podróże są świetną formą relaksu, ale każdy z nas lubi ten czas spędzać inaczej. Ostatnimi czasy duża ilość osób coraz częściej lubi i wybiera wyprawy w góry. Bardzo fajne jest to, że można wyjechać samodzielnie z wycieczką i osobami, których nie znacie i postawić na przygodę, bądź wspólnie z najbliższymi oraz zorganizowanym wyjazdem. Możliwości jest sporo, ważne jednak, aby zawsze mieć na uwadze to, że bezpieczeństwo jest najważniejsze.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ja często jeżdżę na wakacje z Itaką i zazwyczaj latam samolotem Big Grin
Odpowiedz
Moja znajoma poleciła mi świetną opcję transportu na lotnisko w Krakowie: https://mrshuttle.com/pl/transfer/transf...o-krakowa/. Jeśli szukaliście tego typu rozwiązania, to polecam wam zajrzeć pod ten link. Jak dla mnie świetna opcja, z której na pewno będę często korzystać.
Odpowiedz
My z mężem zazwyczaj latamy gdzieś z Itaką Big Grin Moim zdaniem samolot jest chyba najwygodniejszym środkiem podróży, szczególnie jak jest ona daleka.
Odpowiedz
Ja kocham podróże, zazwyczaj jeżdżę z Itaką, więc latam samolotem Uśmiech
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię podróż samolotem, jest jednak najwygodniejsza Uśmiech Dlatego wybieram biuro Itaka, mają bardzo dobre loty.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ja podróżuję tym czym wykupię wycieczkę w biurze Itaka, zazwyczaj jednak samolotem.
Odpowiedz
Ja to bardzo lubię podróżować, ale powiem wam szczerze, że nie umiałabym tak wszystkiego rzucić i po prostu podróżować. Ja muszę mieć stały ląd, do którego wracam. Dlatego dla mnie jak najbardziej będą takie https://wealth4living.net/podroze/jak-ta...e-sposoby/ porady podróżnicze. Chcecie wiedzieć, jak tanio podróżować? Voila!
Odpowiedz
Uwielbiam podróżować, to pomaga mi wypocząć i poznać nowe miejsca.


catering dietetyczny warszawa
Odpowiedz
Czy są tu osoby, które podróżują autobusami? Ja uwielbiam w ten sposób podróżować z dwóch powodów. Pierwszy -jest tanio. A drugi - zawsze można spotkać ciekawego kompana do rozmowy Wink Połączenia zawsze sprawdzam tutaj - https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy . Bardzo łatwo się ze stronki korzysta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama