Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróże
Ja z żoną najczęściej latam samolotem, ale to dlatego, że wybieramy biuro podróży Itaka i takie opcje są najczęściej dostępne Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

(27.05.2021, 13:32)estafanowski123 napisał(a): Ja z żoną najczęściej latam samolotem, ale to dlatego, że wybieramy biuro podróży Itaka i takie opcje są najczęściej dostępne Uśmiech

Oooo ja też lubię latać z Itaką, samolot jednak najwygodniejszy Uśmiech
Odpowiedz
Ja osobiście uwielbiam wycieczki zorganizowane. Wybierając się na wakacje od kilku lat korzystam z usług biura podróży konsorcjum.pl i zawsze jestem zadowolona. Mają fajne oferty w przystępnych cenach.
Odpowiedz
Ja również w tym roku lecę z biurem podróży konsorcjum.pl. Wybrałam Maltę. Już nie mogę się doczekać!
Odpowiedz
Ja podróżuje z biurem Itaka i wszystko zależy jaka jest forma dojazdu Big Grin
Odpowiedz
Przyznam szczerze, że ja na wakacyjne wojaże, zabieram ze sobą książki. Mam już ich całkiem sporo, a kupuję je na tej stronie: https://www.taniaksiazka.pl/autor/gabrie...ia-marquez . Księgarnie internetową z tego linka, polecił mi kiedyś znajomy, który czytał mnóstwo pozycji. Wszedłem i stwierdziłem, że nigdzie nie mają lepszych cen Big Grin.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ja najchętniej podróżuję z Itaką, zawsze trafiam na wspaniałe wycieczki!
Odpowiedz
Ja pracuję zdalnie, więc mogę pozwolić sobie na dłuższe wyjazdy. Jednak już przyzwyczaiłem się, że warto szukać wcześniej rozwiązań idealnych na podróż, czyli przykładowo internetu, który jest niezbędny przy pracy. Znalazłem świetną firmę https://teleberlin.pl/ oferują internet w dobrej cenie na terenie Niemiec.
Odpowiedz
Ja kocham podróże! Często wybieram wycieczki last minute z Itaką Uśmiech
Odpowiedz
Ja od wielu lat jeżdżę z biurem Itaka, kocham z nimi podróżować, bo zawsze wszystko przebiega sprawnie, bezpiecznie a oferty są bardzo atrakcyjne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama