Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróże
Ja lecę na Bali z biurem podróży konsorcjum.pl. Mają świetne ceny, bardzo fajne hotele i jeszcze dają nam 3 wycieczki gratis na miejscu. Aż grzech nie skorzystać było z takiej oferty.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Podróże małe i duże są świetne. Ja uwielbiam naszą kochaną Polskie i ją zwiedzam cały czas. Jednak nasze drogi to jakaś porażka nie są w ogóle przystosowane do samochodów, pieszych czy rowerzystów, Na drogach powinno być i to dużo barierki drogowe https://zped.com.pl/kategoria-produktu/bariery-drogowe/ Bariery drogowe pomogą skanalizować ruch pieszych oraz lepiej i bezpieczniej zorganizować ruch. Ich podstawowym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego
Odpowiedz
Postaw na nowoczesny transport - taksówkę powietrzną! To niesamowita oszczędność czasu, a dodatkowo śmigłowcem można też lądować niemal w każdym miejscu. Przelot to niezapomniane wrażenia, a także wyjątkowe widoki.
Odpowiedz
Ja jadę na wycieczkę objazdową na Florydę z biurem podróży konsorcjum.pl. W cenie jest zwiedzanie najważniejszych miejsc na Florydzie, wizyta w Centrum Kosmicznym im. Kennedy’ego i codziennie śniadania. Już nie mogę się doczekać, to będzie piękna przygoda. Cieszę się, że trafiłam na taką atrakcyjną ofertę.
Odpowiedz
Ja uwielbiam podróżować z biurem konsorcjum.pl. Mają świetne okazje cenowe, profesjonalnych pracowników i dobre podejście do klienta, o czym sama się przekonałam wyjeżdżając z nimi już wiele razy.
Odpowiedz
Ja zawsze podróżuję z biurem Itaka. To świetna firma, w dodatku mają 33 lata działalności na rynku i widać to podczas podróży, to ogromne doświadczenie. W dodatku dowiedziałam się ostatnio, że są liderem rankingu Touroperatorzy 2021.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Ja uwielbiam podróże i w tym roku jadę na egzotyczne wakacje w zimę, bo skorzystałam ze świetnej oferty Itaki - W stronę słońca! Zima 2022/23, która trwa do 31 maja. Wybieramy się na Zanzibar, gdzie podobno Itaka była pierwsza i jest największa na wyspie. To będzie cudowna przygoda i już nie mogę się doczekać zimy!
Odpowiedz
Jeśli kochacie motocykle, to myślę, że ta tutaj propozycja może okazać się godna uwagi. Znajdziecie tam bowiem sporo różnych informacji na temat pobytu na Sycylii. Można tam naprawdę fajnie spędzić czas i realizować swoje pasje. Przemyślcie takie rozwiązanie.
Odpowiedz
(23.12.2018, 18:45)Evve napisał(a): Ja uwielbiam podróże samolotem, a dokładnie tanimi liniami. Każdego dnia sprawdzam ceny biletów i poluje na promocje Big Grin Lubię tez jeździć samochodem po Polsce.
Moje ulubione kierunki:
Polska: Żywiecczyzna, Góry Stołowe, Mazury i Tatry.
Inne państwa: głównie Hiszpania i Gruzja

A moje ulubione miejsca, to wszędzie tam gdzie można grać w golfa Wink np. taki turniej: https://wagc.pl/
[Obrazek: WAGC_logotyp.jpg]
Odpowiedz
Zdarzają się sytuacje, w których czekają na mnie wypady "za miasto" . W takim momencie najrozsądniej skorzystać z usług taxi - przewoźnika, jak chociażby RADIO TAXI 919 https://radiotaxi919.pl/wycieczki/ . Zapewniają przejazd w komfortowych warunkach, równie zadbanym pojazdem. Ich usługi to dla mnie gwarancja, że na miejsce dotrę na czas , w zgodzie z ustalonym terminem. No i pytanie, po co mi samochód, skoro istnieje taka alternatywa dla transportu?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama