Otrzymaliśmy 9% naszego celu ..
Zbiórka na hosting pod forum oraz nowy silnik forum ips 4.6, aktualny silnik powoli straci wsparcie niektórych funkcjonalności i nie będą działały

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróże
Ja lecę na Bali z biurem podróży konsorcjum.pl. Mają świetne ceny, bardzo fajne hotele i jeszcze dają nam 3 wycieczki gratis na miejscu. Aż grzech nie skorzystać było z takiej oferty.
Odpowiedz

Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

Podróże małe i duże są świetne. Ja uwielbiam naszą kochaną Polskie i ją zwiedzam cały czas. Jednak nasze drogi to jakaś porażka nie są w ogóle przystosowane do samochodów, pieszych czy rowerzystów, Na drogach powinno być i to dużo barierki drogowe https://zped.com.pl/kategoria-produktu/bariery-drogowe/ Bariery drogowe pomogą skanalizować ruch pieszych oraz lepiej i bezpieczniej zorganizować ruch. Ich podstawowym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa ruchu drogowego
Odpowiedz
Postaw na nowoczesny transport - taksówkę powietrzną! To niesamowita oszczędność czasu, a dodatkowo śmigłowcem można też lądować niemal w każdym miejscu. Przelot to niezapomniane wrażenia, a także wyjątkowe widoki.
Odpowiedz
Ja jadę na wycieczkę objazdową na Florydę z biurem podróży konsorcjum.pl. W cenie jest zwiedzanie najważniejszych miejsc na Florydzie, wizyta w Centrum Kosmicznym im. Kennedy’ego i codziennie śniadania. Już nie mogę się doczekać, to będzie piękna przygoda. Cieszę się, że trafiłam na taką atrakcyjną ofertę.
Odpowiedz
Ja uwielbiam podróżować z biurem konsorcjum.pl. Mają świetne okazje cenowe, profesjonalnych pracowników i dobre podejście do klienta, o czym sama się przekonałam wyjeżdżając z nimi już wiele razy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości