Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scenografie do filmów i sztuk teatralnych
#1
Hej!

Interesuję się wystrojem wnętrz i zastanawiałam się, czy może mogłabym spróbować swoich sił w tworzeniu scenografii. Mam dużo pomysłów na różne dekoracje. Sklep, który prowadzę, "stroję" sama i wychodzi mi to chyba całkiem nieźle, klienci mnie chwalą. Dlatego chciałabym zapytać, czy to jest trudna praca? Bo wydaje mi się pracą idealną.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Dla mnie teraz idealnie jest uczyć się języków obcych z fiszki język niemiecki i iść w tym kierunku Wink
Odpowiedz
#3
skoro to lubisz to idz w to Wink
Odpowiedz
#4
jeśli Cię to interesuje, to jak najbardziej powinnaś spróbować swoich sił Uśmiech
mnie ostatnio zaczęło kręcić projektowanie wnętrz po tym, kiedy odwiedziłem akademik Kraków i zobaczyłem, jakie rozwiązania tam wprowadzili. Minimalistycznie, ale z klasą
Odpowiedz
#5
Scenograf to świetny zawód, ale za to bardzo wymagający. Żeby zacząć w nim zarabiać musisz mieć nie tylko talent, ale przede wszystkim spore doświadczenie i znajomości Uśmiech Ale spróbować zawsze możesz...
Odpowiedz
#6
Jeśli gdzieś Cie ciągnie czujesz to idź tą drogą !
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A jaki to sklep dokładnie?
Odpowiedz
#8
Bardzo ciekawy pomysł
Odpowiedz
#9
pewnie że tak, kązdy może póbować tego co chcesz Uśmiech
Odpowiedz
#10
Jestem ciekawa, kto to wszystko pisze

___
apartament mielno
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama