Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak bezprzewodowo podłączyć telewizor
#1
Witam serdecznie mam pytanie jak najlepiej bezprzewodowo podłączyć telewizor? Nie mam możliwości doprowadzenia kabla antenowego, myślałem nad transmiterem czyli z jednego dekodera puścić sygnał do drugiego telewizora, wiem że wtedy trzeba oglądać to samo co na głównym dekoderze, nie wchodzi w grę telewizja internetowa ponieważ nie mam takiej ilości danych. Co jeszcze mogę zrobić w tej kwestii?
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Chyba poza telewizją internetową już nic. A przynajmniej ja nie znam takiego sposobu

___________________________________________
https://drzwiwadowice.com.pl/
Odpowiedz
#3
Czy problemem jest koszt czy logistyka? Czy jedno i drugie?
1) Koszt - nie chcesz isc w dodatkowy abonament
2) Logistyka - antena "wchodzi" do budynku w jednym miejscu i ciagniecie kabla po domu/mieszkaniu nie wchodzi w gre https://hotelsgratis.pl/jak-podlaczyc-te...ntenowego/ Na stronie jest opisane, jak podlaczyć do gniazda antenowego
Jezeli to drugie to czy rozwazales
1) Zamiane konwertera na satelicie na quad, podpiecie dodatkowego kabla i puszczenie go do drugiego pomieszczenia?
2) zakup drugiej anteny sat na potrzeby tego drugiego pokoju ?
Odpowiedz
#4
Nie miałam pojęcia że można to zrobić bezprzewodowo.
Odpowiedz
#5
W menu w telewizorze a dokładne w ustawieniach sieciowych trzeba wyszukać opcję "ustawienia sieci bezprzewodowej".

_______________________________________
https://sklep.magiakamieni.pl/277-agat-bransoletki
Odpowiedz
#6
A taka zwykła pokojowa antena? Jak ktoś mieszka "w dobrym miejscu", to ładnie działa  Wink

____________
Leczenie AMD
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Czy w ogóle jest to możliwe?
Odpowiedz
#8
W Krakowie potrzebuję znaleźć usługi związane z montażem anten telewizji naziemnej. Myślę, że warto poszukać lokalnych firm oferujących te usługi i porównać ich oferty. Czy pomożecie znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada moim potrzebom i budżetowi? Przeglądam właśnie ofertę Arcan Vision http://www.anteny-krakow.pl/, co o niej sądzicie?
Odpowiedz
#9
Bezprzewodowo podłączyć telewizor? Coś mi się tu nie klei. Chyba że jakaś turbo nowoczesna technologia mnie ominęła.
Odpowiedz
#10
Bezprzewodowe połączenie telewizora jest coraz bardziej popularne ze względu na wygodę i estetykę, jaką zapewnia brak kabli. Istnieje kilka metod, które pozwalają na bezprzewodowe podłączenie telewizora do różnych urządzeń, takich jak odtwarzacze multimedialne, komputery czy głośniki. Oto kilka sposobów, jak można to zrobić:

1. **Technologia Bluetooth**: Wiele nowoczesnych telewizorów oraz urządzeń peryferyjnych, takich jak soundbary czy głośniki, obsługuje technologię Bluetooth. Dzięki temu można łatwo sparować telewizor z innymi urządzeniami bezprzewodowo i transmitować dźwięk lub obraz bez konieczności korzystania z kabli. Wystarczy włączyć funkcję Bluetooth na telewizorze i urządzeniu docelowym, aby nawiązać połączenie.

2. **Technologia Wi-Fi**: W niektórych przypadkach możliwe jest bezprzewodowe połączenie telewizora z innymi urządzeniami za pomocą sieci Wi-Fi. Na przykład, telewizory Smart TV mogą być podłączone do sieci domowej i udostępniać zasoby multimedialne z innych urządzeń w sieci, takich jak komputery, smartfony czy dyski sieciowe. W ten sposób można transmitować strumienie wideo, muzykę czy zdjęcia bezpośrednio na telewizor.

3. **Transmitery multimedialne**: Istnieją także specjalne urządzenia, zwane transmiterami multimedialnymi lub donglami, które umożliwiają bezprzewodową transmisję treści z urządzeń mobilnych lub komputerów na telewizor. Przykładem takiego urządzenia jest Chromecast firmy Google czy Amazon Fire TV Stick, które można podłączyć do telewizora za pomocą portu HDMI i korzystać z różnych usług strumieniowania wideo, takich jak Netflix, YouTube czy Spotify.

4. **Miracast i AirPlay**: Niektóre telewizory oraz urządzenia mobilne obsługują standardy Miracast (dla systemów Android) lub AirPlay (dla urządzeń Apple), które umożliwiają bezprzewodowe lustrzane odbicie obrazu z urządzenia na telewizor. Dzięki temu można łatwo udostępniać ekran smartfona, tabletu czy komputera na większym ekranie telewizora.

5. **Bezprzewodowe systemy głośnikowe**: W przypadku telewizorów, które nie mają wbudowanych głośników lub ich jakość jest niewystarczająca, można skorzystać z bezprzewodowych systemów głośnikowych, które można sparować z telewizorem za pomocą Bluetooth lub innego protokołu bezprzewodowego. Dzięki temu można uzyskać lepszy dźwięk bez konieczności korzystania z kabli.

Podsumowując, istnieje wiele sposobów bezprzewodowego podłączenia telewizora do różnych urządzeń. Wybór odpowiedniej metody zależy od indywidualnych preferencji użytkownika oraz dostępności technologii w posiadanych urządzeniach. Bezprzewodowe połączenia zapewniają wygodę i estetykę, eliminując konieczność korzystania z kabli i ułatwiając korzystanie z różnych funkcji telewizora.

---
https://www.mvg.pl/post-sitemap.xml
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama