Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro-Cart Spin do samolotu
#1
Hej. Szukam wózka dla dziecka, który będzie wygodny i bezpieczny dla dziecka, ale będzie wygodny też w samolocie. Czy myślicie, że warto zdecydować się na Euro-Cart Spin??
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tak, jak najbardziej warto wybrać euro-cart spin. Spójrz tylko na wagę wózka, jego rozmiary. To totalnie wózek do samolotu.
Odpowiedz
#3
Martwi mnie tylko czy to będzie wystarczająco bezpieczny i wygodny dla malucha wózek? Co o nim myślisz?
Odpowiedz
#4
Na pewno będzie, dzięki odpowiedniej wkładce będzie bezpieczny już od pierwszych dni życia, później na pewno też da odpowiednie podparcie dziecku. Ja jestem do niego przekonana Uśmiech
Odpowiedz
#5
No dobrze, to chyba już wszystko wiem co chciałam wiedzieć. Dzięki bardzo za wszystkie informacje!
Odpowiedz
#6
Jeśli potrzebny Wam wózek dobry na co dzień a także w podróż, to Euro-Cart Spin będzie najlepszym wyborem. Przemyślany pod każdym względem, solidny, więc nie ma się nad czym zastanawiać Wink
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Spin jest najlepszym wyborem do samolotu. Wózek na maksa zgrabny i lekki, a przy tym komfortowy jak zwykła spacerówka.
Odpowiedz
#8
My będziemy kupować Spin właśnie dlatego że planujemy częste loty. Wózek ma dobrą jakość, wszystko jest w nim dopieszczone, więc na pewno będziemy z niego zadowoleni, a bezpieczeństwem dziecka nie trzeba się martwić.
Odpowiedz
#9
Jak do samolotu, Euro-Cart Spin jest świetnym wyborem. Mimo swoich rozmiarów, da dziecku dużo wygody, a ma też całkiem spory kosz zakupowy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama