Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Euro-Cart Volt Pro - jakie macie opinie?
#11
Wózki Euro-Cart mają dobrą jakość, a są w przyzwoitych cenach. Mnie konkretnie zainteresował model Volt Pro, bo będzie wygodna nawet dla aktywnych rodziców. Polecam
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Wózek kompaktowy, ekspresowo się składa. Polecam z czystym sumieniem, bo będzie też wygodny i bezpieczny dla malucha.
Odpowiedz
#13
Myślę, że będziesz zadowolona z tego wózka. Sama ostatnio dosyć dokładnie się mu przyglądam, bo też mi się podoba. Póki co nie znalazłam o tym wózku nic niepokojącego - mamy są z niego zadowolone, ma dużo dobrych opinii. Warty uwagi.
Odpowiedz
#14
Według mnie to bardzo dobry wózek, który można niedrogo kupić. Nie raz pozytywnie zaskoczy swoją funkcjonalnością. Jest wygodny, a przede wszystkim bezpieczny - uwielbiam to połączenie.
Odpowiedz
#15
Nie mogę nic złego powiedzieć o tym wózku. Jestem na kilku grupach dla mam i zawsze jest chwalony, więc myślę że na spokojnie można go kupić Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama