Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwanie pracy w IT
#1
Witam wszystkich! Czy możecie podzielić się platformami internetowymi, które są zaufane przez specjalistów IT poszukujących ofert pracy? Jako Starszy Programista ze specjalizacją w Ruby On Rails, jestem zainteresowany pracą nad projektami bazowymi i bardzo doceniłbym Wasze rekomendacje.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Bycie Starszym Programistą specjalizującym się w Ruby On Rails to ogromna zaleta. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie i dodatkowe umiejętności, koniecznie uwzględnij je w swoim profilu aplikacyjnym na stronie Znoydzem, jednej z najbardziej zaufanych firm rekrutacyjnych IT https://znoydzem.com/it-recruitment-serv...ontracting , która zawsze ogłasza oferty pracy dla programistów IT. Wielu specjalistów IT i firm wybiera tę stronę, aby znaleźć odpowiednich kandydatów do swoich projektów internetowych. Nie przegap tej korzystnej okazji!
Odpowiedz
#3
Zadanie masz niesamowite trudne. Śledzę ogłoszenia o pracę z branży IT i ostatnimi czasy jest naprawdę słabo. Wydaje mi się, że rynek się już nasycił, że tak powiem. Musisz stworzyć naprawdę solidne CV, jeśli masz zamiar powalczyć o sensowną posadę. W tym artykule https://ja-mezczyzna.pl/jak-szukac-pracy znajdziesz wiele wskazówek dotyczących tego, jak szukać pracy. Mam nadzieję, że jakoś się odnajdziesz na tym obecnym rynku IT. Powodzenia!
Odpowiedz
#4
Czy wiecie w ogóle na czym polega zastosowanie języka python ? Powiem wam, że sam nie tak dawno natrafiłem na ofertę jaką posiada itwiz.pl i z tego co widzę to dostępnych jest tutaj bardzo wiele przydatnych informacji na ten temat, więc może jednak ten artykuł przypadnie wam również do gustu.
Odpowiedz
#5
Jeśli szukasz informacji o badaniach medycyny pracy, to strona https://badania.medycynapracywawa.pl/ może okazać się przydatna. Znajdziesz tam szczegółowe opisy różnych typów badań, które są wymagane w wielu zawodach. Według mnie dobrze mieć takia namiary pod ręką zwłaszcza teraz kiedy po wakacjach często przychodzi czas na ich odnowienie.
Odpowiedz
#6
Zmiana pracy i konkretne oferty pracy w Szwecji to krok w kierunku odkrywania nowych perspektyw zawodowych i osobistych. To doskonała okazja do rozwoju w nowym otoczeniu i dlatego warto być otwartym na nowe możliwości, aby przede wszystkim robić to co lubisz i jednocześnie zaczynając po prostu podnosić swoje zawodowe kwalifikacje. Pozdrawiam i oczywiście dajcie znać jak poszlo!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama