Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana baterii w smartfonie
#1
Niestety ale w moim telefonie bateria już całkowicie pada. Telefon musi byc nonstop pod ładowarką a bez nie wytrzymuje maksymalnie 3 godziny. Czeka mnie wymiana bateri, tylko nie wiem gdzie konkretnie jej szukać by cena była przystępna. Wstępnie tu https://www.akcesoriapc.pl/smartfon-i-tablet-c-152.html znalazłam baterie do mojego smartfona. Cena wygórowana nie jest, tylko pytanie czy sama dam rade wymienić baterie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Takich napraw jeszcze nie robiłam, ale teraz często baterie są nie do wymiany niestety. Jak coś to w grę wchodzi już tylko nowy telefon, no ale wcale te nie są jakoś bardzo drogie. Ja mam dalej sprawny telefon, no ale i tak chce kupić sobie nowy. Poluje teraz na xiaomi redmi note 9. Prezentuje się całkiem przyzwoicie Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama