Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobry fryzjer
#21
byłam wczoraj i jestem mega zadowolona Uśmiech troche wizyta zajęła ale atmosfera tak przyjemna, że nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał Uśmiech a paznokcie wyszły super Daria to prawdziwa profesjonalistka i mega kreatywna osoba
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
(21.05.2021, 12:16)szpaczka napisał(a): byłam wczoraj i jestem mega zadowolona Uśmiech troche wizyta zajęła ale atmosfera tak przyjemna, że nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał Uśmiech a paznokcie wyszły super Daria to prawdziwa profesjonalistka i mega kreatywna osoba

Spodziewałam się takiej odpowiedzi, ja zawsze wychodzę mega zadowolona. Zgadzam się co do Pani Darii, byłam już u różnych manikiurzystek w Wwa i żadna mi nie pasowała, tak jak Pani Daria :-)
Odpowiedz
#23
Dziekuję za polecenie oferty https://ktpi.pl/category/elektronarzedzi...strzyzenia dzięki temu udało mi się kupić fajną maszynkę do strzyżenia, a od dawna już szukałem Big Grin
Odpowiedz
#24
Jeśli włosy poddawane są zbyt często różnym zabiegom fryzjerskim to niestety mogą być osłabione. Jeśli raz tak zniszczymy włosy to trudno je będzie uratować. Dlatego jeśli chcemy częstych metamorfoz najlepszą opcją będą peruki. Popatrzcie na modele tutaj https://perukisklep.pl/peruki-lublin/ - wybór jest ogromny, a jakość naprawdę wysoka. Takie peruki są w zasadzie nie do odróżnienia od naturalnych włosów.
Odpowiedz
#25
Pytanie tylko, jaki efekt chcecie uzyskać? Moim zdaniem dobrze byłoby się nad tym zastanowić w pierwszej kolejności. Na stronie https://perukakrakow.pl/peruki-kielce-sklep/ czytałem więcej na temat doboru peruk i zastanawiam się, co Wy sądzicie na ten temat. Korzystaliście kiedyś z takich opcji w swoim przypadku?
Odpowiedz
#26
Może w pierwszej kolejności lepiej odwiedzić Poznań salon fryzjerski Piotra Sierpińskiego niż od razu kupować peruki. Ten fryzjer naprawdę zna się na swoim fachu i nawet jeśli macie problem z włosami to on pomoże
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Dawno nie byłam u fryzjera. Obecnie ceny usług są tak wysokie, ze wolę sama sobie farbować i podcinać włosy. Wcale nie ma dużej różnicy i wyglądam praktycznie za każdym razem, jak bym wyszła prosto z salonu fryzjerskiego. Na tej stronie kupuję sobie profesjonalne akcesoria fryzjerki typu folia i farby https://hair-shop.pl/pl/menu/folie-do-ko...i-208.html . Uważam, że w domu również możemy profesjonalnie zadbać i swoje włosy.
Odpowiedz
#28
Własny salon fryzjerski to dobry biznes. Jeśli pracujecie w tej branży, to przyda się wam ten link - https://ayala.com.pl/ - znajdziecie tam meble i akcesoria do salonu, takie jak profesjonalne fotele, konsolety czy wózki.
Odpowiedz
#29
Czy wiecie, że obecnie aby udać się fryzjera nie trzeba nawet dzwonić? Niektóre z aplikacji umożliwiają zapis za pośrednictwem nich. Jedną z nich jest https://play.google.com/store/apps/detai...louisdavid – za pośrednictwem niej można również dokonać zakupu wysokiej jakości kosmetyków.
Odpowiedz
#30
Wizyta u dobrego fryzjera to dla wielu osób ważny element dbania o wygląd i samopoczucie. Wybór odpowiedniego fryzjera może mieć duży wpływ na naszą fryzurę, styl oraz ogólny komfort. Oto kilka cech, które wyróżniają dobrego fryzjera:

1. Doświadczenie i kwalifikacje: Dobry fryzjer powinien posiadać odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w zawodzie. To gwarantuje, że jest on kompetentny i wie, jak odpowiednio pielęgnować różne rodzaje włosów oraz dostosować fryzurę do indywidualnych potrzeb klienta.

2. Kreatywność i umiejętności artystyczne: Fryzjerstwo to również sztuka, dlatego dobry fryzjer powinien być kreatywny i mieć umiejętność tworzenia unikalnych i stylowych fryzur. Potrafi on również doradzić klientowi, jakie trendy i styl pasują do jego urody.

3. Zrozumienie potrzeb klienta: Dobry fryzjer słucha swojego klienta i stara się zrozumieć jego oczekiwania oraz preferencje. To kluczowe, aby stworzyć fryzurę, która będzie odpowiadać indywidualnym potrzebom i stylowi klienta.

4. Profesjonalizm i higiena: Fryzjerstwo wymaga przestrzegania wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa. Dobry fryzjer dba o czystość narzędzi i salonu, a także przestrzega odpowiednich procedur sanitarnej.

5. Umiejętność pracy z różnymi rodzajami włosów: Niezależnie od tego, czy klient ma kręcone, proste, cienkie czy gęste włosy, dobry fryzjer powinien radzić sobie z różnymi rodzajami włosów i znać odpowiednie techniki strzyżenia, koloryzacji czy stylizacji.

6. Profesjonalne produkty i sprzęt: Dobry fryzjer korzysta z wysokiej jakości produktów i narzędzi, które gwarantują trwałość i jakość usługi.

7. Zadowolenie klienta: Najlepszym wskaźnikiem jakości usług fryzjerskich jest zadowolenie klientów. Dobry fryzjer ma lojalnych klientów, którzy polecają go innym.

Ostatecznie, dobry fryzjer to ten, który nie tylko potrafi tworzyć piękne fryzury, ale także tworzy atmosferę zaufania i komfortu w swoim salonie. To profesjonalista, który dba o indywidualne potrzeby swoich klientów i dąży do zapewnienia im najlepszych usług fryzjerskich. Wybierając fryzjera, warto zwrócić uwagę na te cechy, aby być pewnym, że nasza fryzura będzie w dobrych rękach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama