Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co na rostępy?
#1
mam paskudne rozstępy, polećcie proszę jakiś krem czy coś
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Krem to nie wiem czy jest jakiś sprawdzi ale olejek bio oil możesz śmiało stosować, ma działanie potwierdzone badaniami klinicznym a więc jest na pewno skuteczny, poza tym to nie kosmetyk a medykament a to duża różnica
Odpowiedz
#3
(27.10.2018, 21:12)fanka napisał(a): Krem to nie wiem czy jest jakiś sprawdzi ale olejek bio oil możesz śmiało stosować, ma działanie potwierdzone badaniami klinicznym a więc jest na pewno skuteczny, poza tym to nie kosmetyk a medykament a to duża różnica

również polecam regularne stosowanie bio oil może zdziałać cuda
Odpowiedz
#4
W przypadku rozstępów sprawdza się powiedzenie, że lepiej zapobiegać niż leczyć. A najczęściej oczywiście rozstępy pojawiają się u kobiet w ciąży. Najlepiej jest używać wtedy jakiś profesjonalnych kosmetyków, olejków itp. U mnie świetnie sprawdził się olejek Mustela https://www.mustela.pl/content/Olejek-przeciw-rozstepom, polecam, jest całkowicie warty swojej ceny Uśmiech
Odpowiedz
#5
A dbacie tez o odpowiednie nawilzenie swojej skory? Jest to wazne i na penwo pomoze w takich problemach. Mozna delikatnie sobie ja nawilzac dzieki kosmetykom takim jak krem witaminowy do ciala Hildegard Braukmann. Fajnie nawilza skore.
Odpowiedz
#6
u mnie nic z takich produktów smarowanych nie dało rady.. ale mialam naprawde wielkie paskudne rozstepy po ciąży.. Udalo mi sie jednak zlikwidowac je niemalze do niewidocznych w centrum kosmetyczno dermatologicznym Dermed w Katowicach https://katowice.dermed.pl/pl/
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Wszystko zależy od zaawansowania problemu. Czasem pomagają maści innym razem konieczna jest wizyta w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej. Jeśli poszukujesz rzetelnego gabinetu znajdziesz go na www.klinikiurody.com.pl ponadto na stronie portalu przeczytasz wiele przydatnych informacji dotyczących zabiegów estetycznych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama