Otrzymaliśmy 44% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rozpad związku
#31
Osoby zainteresowane tematyką związków powinny odwiedzić https://kobietadoskonala.pl/category/zwiazki  Strona ta oferuje artykuły i porady dotyczące relacji międzyludzkich, co może być pomocne w budowaniu zdrowych i szczęśliwych związków.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Jeżeli mogłabym Ci coś doradzić, to ostatnio znajoma wspominała mi, że profesjonalne usługi detektywistyczne można znaleźć między innymi u http://www.detektyw-androsz.pl/ Myślę, że można u niego liczyć na pełną dyskrecję i pełne oddanie sprawie. Skontaktujcie się z nim, a będziesz w stanie ustalić szczegóły takiej współpracy.
Odpowiedz
#33
Moim zdaniem nigdy nie jest za późno, aby zacząć pracować nad związkiem. Świetnym rozwiązaniem waszych problemów może być mentalne spa. Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście, to koniecznie poczytajcie. Na stronie https://goscinieczagaje.pl/warsztaty/men...a-dla-par/ znajdziecie wszystkie informacje.
Odpowiedz
#34
Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług Pani mecenas Justyny Węgrzynowicz w sprawach rozwodowych. Jej doskonała reputacja i wysoka skuteczność gwarantują, że będziesz w najlepszych rękach, a sprawa zakończy się pomyślnie.
Odpowiedz
#35
A czy spotkacie się z się z programem firmy Instut Psychologii Związków? Jak zastanawicie się nad tym - jak odzyskać ex ? To właśnie u nich możecie znaleźć odpowiedź na ten temat i zostaniecie przeprowadzeni przez kilkuetapowy program , który naprawdę może wam pomóc odzyskać połówkę. Często po tym programie związki są jeszcze mocniejsze, niżeli wcześniej.
Odpowiedz
#36
Jeśli jest jeszcze co ratować, warto zgłosić o pomoc do psychologa https://adampiotrowskipsycholog.pl/ tu również często prowadzone są terapie dla par czy związków. Poradnia psychologiczna Brodnica oferuje wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych, pomagając zrozumieć i przepracować emocje oraz znaleźć skuteczne strategie radzenia sobie z trudnościami. Terapia w poradni psychologicznej może być krokiem do lepszego samopoczucia oraz ratowania samego związku.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama