Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antykoncepcja- jaka?
#1
Jaki rodzaj antykoncepcji polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja biorę tabletki vines, dla mnie są idealne, ginekolog mówiła że są najlepsze jako pierwsza antykoncepcja bo są skuteczne ale mają wyjątkowo niską dawkę hormonów
Odpowiedz
#3
Nie ma idealnej antykoncepcji o czym niejedna kobieta już się przekonała, mężczyzna również. Nie można jednak popadać w depresję gdy po spotkaniu z piękną nieznajomą dowiemy się o niechcianej ciąży. Coś co kiedyś było bardzo trudne do wykonania dziś jest właściwie standardową procedurą. Cena badania DNA nie jest już tak wysoka jak kiedyś. Niewielkie pieniądze pozwolą nam cieszyć się przez resztę życia spokojem i zapomnieć o niefortunnej przygodzie
Odpowiedz
#4
Może długotrwała metoda o której nie musisz pamiętać przez najbliższe kilka lat jaką jest spirala ?
Odpowiedz
#5
Tu http://antykoncepcjanamiare.pl/jakie-sa-...koncepcji/ są opisane krótko różne metody antykoncepcji, moższ je ewentualnie omówić z ginekologiem i wybrać tą najlepszą dla Ciebie metodę
Odpowiedz
#6
Konsultacja z ginekologiem http://www.arciszewski.pl/ na pewno nam pomoże ocenić, jakie metody antykoncepcji są dla nas najlepsze. Dlatego ważne jest, jakiego ginekologa mamy. Każdy może stosować inne metody. Często jesteście u ginekologa.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Polecam wybrac sie do lekarza Uśmiech On porobi badania, przeprowadzi wywiad i przedstawi Ci alternatywy. Ja tak jak ktos tu juz pisal biore tabletki vines bo maja malo hormonow i po nich nie mam skutków ubocznych. Ale to dobral mi je lekarz i jestem mu za to bardzo wdzieczna
Odpowiedz
#8
(04.05.2019, 16:11)stelmach napisał(a): Polecam wybrac sie do lekarza Uśmiech On porobi badania, przeprowadzi wywiad i przedstawi Ci alternatywy. Ja tak jak ktos tu juz pisal biore tabletki vines bo maja malo hormonow i po nich nie mam skutków ubocznych. Ale to dobral mi je lekarz i jestem mu za to bardzo wdzieczna

też uważam, że to najlepsza opcja. Lekarz z pewnością Ci dobrze doradzi.
___________
sugar baby
Odpowiedz
#9
Teraz z perspektywy czasu na pewno nie polecam prezerwatyw. Może to tylko moje doświadczenie, ale ja po korzystaniu z nich doczekałam się synka. Kocham mojego maluszka i cieszę się, że jest ze mną, ale nie zmienia to faktu, że przez zawodność antykoncepcji miałam bardzo trudną sytuację. W tamtym czasie rozstałam się z partnerem i zaczęłam relację z nowym chłopakiem, więc musiałam zrobić test na ojcostwo cena elbląg. Wydane pieniądze mocno nadszarpnęły mój budżet, ale po prostu musiałam to wiedzieć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama