Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum ( Licencja Powered by Invision Community, Cennik)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wzrok
#21
nie ma co, o wzrok trzeba dbać i najlepiej starać się regularnie kontrolować czy wszystko jest ok Uśmiech
_____________________
optyk Ostrołęka  Cool
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań dobrej jakości sprzętu do swojego gabinetu w zakresie chirurgi okulistycznej to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez MDT w ofercie których znajdziecie także Epikeratom EBK https://www.mdt.pl/epikeratom-ebk CZYLI opatentowany multi ostrze służące do usuwania nabłonka rogówki przed zabiegami laserowej korekcji wzroku. Pozdrawiam i życzę efektywnej oraz dokładnej pracy!
Odpowiedz
#23
O wzrok trzeba dbać, szczególnie gdy pracujemy przy komputerach. Myślę, że warto od czasu do czasu odwiedzić lekarza i sprawdzić, czy wszystko jest ok. Polecam wam zapoznać się z artykułem https://www.onedayclinic.pl/kiedy-optome...-okulista/ dotyczącym tego, jakiego specjalistę można w takich sytuacjach wybrać.
Odpowiedz
#24
Jak chcesz zadbać o swój wzrok, to na pewno warto udać się z tym do specjalisty, czyli do okulisty. Ja np. ostatnio byłam na laserowej korekcji wzroku u https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku i zdecydowanie mogę ich polecić. Ich klinika znajduje się w Sopocie, wiec jeśli jesteś z Trójmiasta lub okolic, to na pewno możesz do nich zajrzeć, żeby zbadali Twój wzrok.
Odpowiedz
#25
Najczęściej można także skorzystać z pomocy jakiej udzieli ortoptysta i właśnie na podstawowym badaniu wzroku okaże się, co się dzieje z oczami i jak pomóc. Warto nie zwlekać z wizytą, bo można wcześniej wyłapać pogarszający się wzrok.
Odpowiedz
#26
A gdzie chodzicie do optyka? Ja mam swój sprawdzony salon optyczny KATALINA https://www.optyk-katalina.pl/gabinet-lekarski w Prochowni Łomianki. Ich oferta jest kompleksowa, nie tylko wyrabiam tam szkła okularowe, ale też byłam na badaniu, bo maja tam gabinet okulistyczny z rzetelnym lekarzem. Można spokojnie do nich iść, są jak najbardziej profesjonalni, mają korzystne ceny, znają się na tym, co robią. Polecam to miejsce serdecznie.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości