Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wzrok
#21
nie ma co, o wzrok trzeba dbać i najlepiej starać się regularnie kontrolować czy wszystko jest ok Uśmiech
_____________________
optyk Ostrołęka  Cool
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań dobrej jakości sprzętu do swojego gabinetu w zakresie chirurgi okulistycznej to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez MDT w ofercie których znajdziecie także Epikeratom EBK https://www.mdt.pl/epikeratom-ebk CZYLI opatentowany multi ostrze służące do usuwania nabłonka rogówki przed zabiegami laserowej korekcji wzroku. Pozdrawiam i życzę efektywnej oraz dokładnej pracy!
Odpowiedz
#23
O wzrok trzeba dbać, szczególnie gdy pracujemy przy komputerach. Myślę, że warto od czasu do czasu odwiedzić lekarza i sprawdzić, czy wszystko jest ok. Polecam wam zapoznać się z artykułem https://www.onedayclinic.pl/kiedy-optome...-okulista/ dotyczącym tego, jakiego specjalistę można w takich sytuacjach wybrać.
Odpowiedz
#24
Jak chcesz zadbać o swój wzrok, to na pewno warto udać się z tym do specjalisty, czyli do okulisty. Ja np. ostatnio byłam na laserowej korekcji wzroku u https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku i zdecydowanie mogę ich polecić. Ich klinika znajduje się w Sopocie, wiec jeśli jesteś z Trójmiasta lub okolic, to na pewno możesz do nich zajrzeć, żeby zbadali Twój wzrok.
Odpowiedz
#25
Najczęściej można także skorzystać z pomocy jakiej udzieli ortoptysta i właśnie na podstawowym badaniu wzroku okaże się, co się dzieje z oczami i jak pomóc. Warto nie zwlekać z wizytą, bo można wcześniej wyłapać pogarszający się wzrok.
Odpowiedz
#26
A gdzie chodzicie do optyka? Ja mam swój sprawdzony salon optyczny KATALINA https://www.optyk-katalina.pl/gabinet-lekarski w Prochowni Łomianki. Ich oferta jest kompleksowa, nie tylko wyrabiam tam szkła okularowe, ale też byłam na badaniu, bo maja tam gabinet okulistyczny z rzetelnym lekarzem. Można spokojnie do nich iść, są jak najbardziej profesjonalni, mają korzystne ceny, znają się na tym, co robią. Polecam to miejsce serdecznie.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Dość często występującą wadą wzroku u dzieci i nie tylko jest zez. Diagnostyką i leczeniem zaćmy u dzieci zajmuje się lecznica Citomed, która w bezbolesny sposób wykonuje zabiegi polegające na usunięciu zmętniałej soczewki i wszczepieniu nowej. Zabieg trwa jedynie 20 minut i przynosi natychmiastowy efekt. Wszystkie informacje są na stronie https://www.citomed.pl/poradnie/okulisty...g-19/zacma.
Odpowiedz
#28
Dla mnie wzrok jest najważniejszy dlatego jak zauważyłam że słabo widzę z daleka to zgłosiłam się z tym problemem do okulisty . Okazało się muszę nosić okulary korekcyjne , wybrałam ten model z tego sklepu tutaj https://eyewear24.net/ . Jest to Menrad 11080 col. 4384. Pokochałam je za wyrazisty kształt oprawek i soczewek.
Odpowiedz
#29
Aktualnie okulistyka daje duże możliwości i wiele wad wzroku można korygować. W Szczecinie polecam Optegrę i panią doktor Igras. Zajmuje się tam przeprowadzeniem zabiegów laserowej korekcji wzroku. Najpierw trzeba przejść oczywiście kwalifikacje do zabiegu, to jest niezbędne.
Odpowiedz
#30
Dobry wzrok to podstawa, ale dużo czasu spędzając przed komputerem czy smartfonem powoduje, że się on pogarsza. Warto go kontrolować i sprawdzać czy nie będzie potrzebne wsparcie np. soczewek czy okularów. Na stronie https://optiland.pl/sklepy-firmowe możecie znaleźć miejsca, w których możecie zrobić sobie badanie wzroku, zakupić okulary bądź soczewki pod okiem najlepszych specjalistów. Będziecie zadowoleni, bo zarówno ceny jak i podejście do klienta są na najwyższym poziomie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości