Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak przygotować paczkę do wysyłki?
#1
Kilka lat temu wysyłałam paczkę przez pocztę tradycyjną, a od tamtej pory sporo chyba się zmieniło. Jest teraz wiele firm kurierskich, które mają w swoich ofertach różne usługi. Jeśli chciałabym wysłać paczkę, którą trzeba ubezpieczyć i odpowiednio zapakować to oni sami to robią, czy mnie poinstruują? Właśnie nie wiem jak to mam zrobić, bo dysponuję tylko jakimś szarym papierem. A może taka firma sama zajmuje się pakowaniem?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wszystko zależy od tego co chce się wysłać. Najlepiej wejdź sobie na stronę Sendit, to broker kurierski przez którego ja wysyłam paczki. Tam mogę sobie sprawdzić koszty wysyłki, jest cennik. Ale też są przydatne poradniki, m.in. o pakowaniu. Przydają się takie.
Odpowiedz
#3
Każdą paczkę należy odpowiednio zapakować i zabezpieczyć. I dlatego też każda firma ma swoje jakieś tam wytyczne co do takich paczek. Dlatego najlepiej jest sobie poczytać na ten temat, ale wiadomo że nie każda firma ma to umieszczone na swojej stronie. Ja korzystam z usług firmy Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ bo na swojej stronie mają wszystko konkretnie napisane. A w  razie jakichkolwiek pytań to można liczyć na pomoc ich pracowników. Uważam,że jest to jedna z lepszych firm kurierskich i to  w dodatku bardzo rzetelna
Odpowiedz
#4
Jak ja nie wiedziałam, jak zapakować paczkę gabarytową, to zwyczajnie do nich zadzwoniłam i wszystko mi dokładnie wytłumaczyli. Teraz jednak już takie informacje powinny także znaleźć się na ich stronie. Większość przewoźników już coraz bardziej dba o klienta, bo zależy om na pozycji na rynku. Muszą uważać, bo byle drobiazg i będą mieli złe opinie. A konkurencja jest bardzo duża.
Odpowiedz
#5
Kiedy szukałam dla siebie odpowiedniej firmy kurierskiej i chciałam znaleźć najlepszą, to wydawało mi się, że oferty wszystkich przewoźników są bardzo podobne do siebie. Jednak po bliższym zapoznaniu się z warunkami usług wszystko już wyglądało trochę inaczej. Aby wybrać naprawdę rzetelnego i profesjonalnego spedytora należy wziąć pod uwagę różne rzeczy. Przede wszystkim jakość i komfort obsługi klienta, kolejno czas realizacji i na koniec cenę.
Odpowiedz
#6
W zależności od tego co chcemy nadać, należy odpowiednio przesyłkę przygotować. Jeśli chodzi o kurier opony to na https://www.oponykurierem.pl/ są podane tego typu informacje, zwłaszcza istotny jest fragment o tym, jak opony powinny być zabezpieczone do transportu
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Wszystko zależy od tego, gdzie chcecie wysłać daną paczkę. Moim zdaniem, warto stawiać na takie rozwiązania, jak te proponowane przez https://www.globbox.net/przesylki_miedzynarodowe_chiny W ten sposób będziecie w stanie uzyskać najlepsze oferty pod kątem finansowym.
Odpowiedz
#8
Sposób zapakowania paczki do wysyłki na pewno zależny jest od tego co chcemy wysłać i to Ty musisz to zrobić Wink
Odpowiedz
#9
Paczkę w większości przypadków pakujemy sami, jak nie we wszystkich, choćby z tego względu, że od wielkości opakowania i wagi uzależniona jest cena. Dobrą sprawą są strony z porównywarkami kosztów poszczególnych firm kurierskich.
Odpowiedz
#10
Paczkę do wysyłki zawsze trzeba odpowiednio zapakować, zwłaszcza jeśli chcemy wysłać ją do innego kraju. Na szczęście firmy kurierskie na swoich stronach dokładnie wskazują jaki jest dopuszczalny kształt i wymiary paczek. Ja ostatnio szukałam informacji jak wysłać paczkę do Wielkiej Brytanii. Na stronie http://przesylkidowielkiejbrytanii.atwebpages.com/ znalałam wszystkie niezbędne informacje na ten temat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama