Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szampon na bazie masła mangowego Klorane
#1
Szukam opinii dotyczących tego szamponu do suchych włosów. Nie miałam nic z marki Klorane ale zwróciłam w aptece uwagę na ich produkty, szczególnie skład gdzie stawiają na naturalne składniki. Ale ciekawa jestem jak działanie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Mam szampon na bazie masła mangowego jakiś miesiąc i powiem Ci, że fajny Uśmiech Włosy są miłe w dotyku, przestały być takie tępe i przesuszone i znacznie łatwiej mi je stylizować. Błyszczą ładnie, siostra myślała że farbowałam Big Grin
Odpowiedz
#3
O no to super Uśmiech To w takim razie i ja sobie kupię. I będę testować na moich włosach, one potrzebują nawilżenia a szampony które miałam do tej pory tylko obiecywały nawilżenie.
Odpowiedz
#4
Jeśli masz tak mocno suche włosy to poza tym szamponem Klorane weź sobie jeszcze od nich maskę z organicznym masłem Cupuacu. Ona bardzo mocno odżywia włosy, ja do takich suchych kupuję własnie i w połączeniu z szamponem efekty mnie bardzo zadowalają. 96% składników pochodzenia naturalnego ma ta maska. Można ją używać jako odżywkę, maskę na noc czy bez spłukiwania krem na suche włosy. Polecam Uśmiech
Odpowiedz
#5
Właśnie kiedyś miałam. Czasem, np.: w podróży to się przydaje. Ogólnie wolę stosować krem z kolagenem https://www.kolagen.pl/i102,kremy-z-kolagenem.html dla skóry.
Odpowiedz
#6
Nie znam tych produktów, ale z doświadczenia wiem, że produkty naturalne są dużo lepsze od tych bazujących na samej chemii. Tak samo jest w przypadku szamponów. Na naturalia.pl widziałam ciekawy artykuł o szamponach naturalnych. Takie bio szampony radzą sobie nawet z trudnymi włosami. Także warto wypróbować.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Szampon na bazie masła mangowego Klorane pomógł mu odratować włosy po lecie. Od tej pory stosuję tylko go - idealnie spisuje się na moje wysokopory.
Odpowiedz
#8
Do włosów suchych bardzo dobrze sprawdza się szampon Klorane z mango, głeboko odżywia, ale nie obciąża jak to w przypadku innych produktów bywa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama