Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa - jakie szkoły podstawowe polecacie?
#21
Dziecko musi mieć dobrą szkołę i Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma świetne opinie. Tutaj uczą doświadczeni nauczyciele i też przekonało nas do wyboru tej szkoły to, że klasy są niewielkie. Widzimy, że syn lubi chodzić do szkoły.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Szkoła podstawowa musi być odpowiednia, by dziecko mogło się szybko rozwijać. Jak tylko stoi się przed takim wyborem to warto sprawdzić szkoły w okolicy. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to dobra placówka. Dziecko tutaj będzie się uczyć w małej klasie, co jest dużym plusem.
Odpowiedz
#23
To prawda, że dziecko musi mieć dobre warunki do nauki i będzie się lepiej rozwijało i robiło szybkie postępy w nauce w prywatnej szkole. Dobrze,  że jest ich teraz mnóstwo. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie jest jedną z lepszych i właśnie tu posłaliśmy dzieci. Mniej się stresują, bo nauczyciele mają dobre podejście do uczniów.
Odpowiedz
#24
(14.12.2019, 22:02)ladyinred napisał(a): Szkoła podstawowa musi być odpowiednia, by dziecko mogło się szybko rozwijać. Jak tylko stoi się przed takim wyborem to warto sprawdzić szkoły w okolicy. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to dobra placówka. Dziecko tutaj będzie się uczyć w małej klasie, co jest dużym plusem.

W prywatnych placówkach rzeczywiście dzieci mają zapewnione inne warunki i to zupełnie coś innego. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma przede wszystkim świetnych nauczycieli, co jest dużą zaletą. Dziecko będzie miało mniej stresu ucząc się w małej klasie.
Odpowiedz
#25
Wiecie już czy postawicie na szkołę prywatną, czy też państwową? Ja nie musiałam długo się zastanawiać, w Warszawie na szczęście nie brakuje prywatnych szkół podstawowych. Te Vizja miała najlepszą ofertę i też na nią się zdecydowaliśmy. Syn szybko się zaaklimatyzował i te już 4 lata bardzo szybko nam tam przeleciały.
Odpowiedz
#26
Zastanawiałyście się może nad przedszkolem dwujęzycznym? Warto już od najmłodszych lat zadbać o naukę języka, wprowadzenie do angielskiego u dzieckaWink W Warszawie znalazłam Te Vizje http://tevizja.pl/ Drugie dziecko na pewno też tu zapiszę, efekty są super!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Ja wybrałam szkołę najbliżej miejsca zamieszkania. O tyle wyszło dla mnie fajnie że wszystkie książki bez problemu zakupiłam na https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-matura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama