Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo, wizytówki
#1
Cześć szukam jakiegoś grafika, agencji reklamowej do wykonania nowego logo firmy, wizytówek i jakiegoś baneru. Znalazłem ostatnio http://www.mlyngraficzny.pl/pl/ ktoś może korzystał z ich usług lub może ma do polecenia kogoś innego? Największą uwagę chyba trzeba w tym wypadku zwracać na portfolio Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tak, to wszystko jest potrzebne do nowoczesnego biznesu, ale warto też zainwestować w niekonwencjonalną reklamę, a to w sklepie, a to na jakimś budynku. Oczywiście wcześniej otrzymawszy odpowiednie pozwolenie. Wiecie już, o czym mówię? Tak, mam na myśli murale https://kolektyf.com/oferta/murale/ . To dziś często wykorzystywane rozwiązanie. Są ciekawe, ale też i są sztuką. Przyciągamy już nie tylko odbiorców masowych.
Odpowiedz
#3
(18.01.2020, 10:04)ina napisał(a): Tak, to wszystko jest potrzebne do nowoczesnego biznesu, ale warto też zainwestować w niekonwencjonalną reklamę, a to w sklepie, a to na jakimś budynku. Oczywiście wcześniej otrzymawszy odpowiednie pozwolenie. Wiecie już, o czym mówię? Tak, mam na myśli murale . To dziś często wykorzystywane rozwiązanie. Są ciekawe, ale też i są sztuką. Przyciągamy już nie tylko odbiorców masowych.

Murale faktycznie potrafią przyciągnąć wzrok. Ostatnio widziałam piękne murale w poznaniu na znak solidarności z Ukrainą. Moim zdaniem bardzo trafione.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama