Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakładanie spółki
#1
Witam, poszukuje firmy która oferuje zakładanie spółki notariusz kraków - coś ktoś?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Satora Group - zakładanie spółki notariusz kraków
Odpowiedz
#3
Ja ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł na stronie http://lawboxfirm.com/czy-mozliwe-jest-p...e-cywilna/, z którym Wam również polecam się zapoznać. Dowiecie się z niego, czy możliwe jest przekształcenie jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę cywilną Wink
Odpowiedz
#4
Muszę powiedzieć, że obecnie w Polsce zakładanie spółki to jest jakiś dramat. Tyle jest załatwiania, tyle formalności, tyle niepotrzebnej nikomu biurokracji. I jak w tym kraju ma być dobrze? Potrzeba nam większego zwrócenia uwagi na liberalizm społeczny, aby wykorzystać potencjał, jaki w nas drzemie.
Odpowiedz
#5
I jak udało Wam się już podjąć racjonalną decyzję w tym zakresie, czy nadal rozważacie jaka spółka będzie dla Was najlepsza? W mojej ocenie warto sprawdzić na pewno portal https://bizneo.pl/ na którym dowiecie się więcej odnośnie tego jakie zmiany w 2021 roku się szykują na przykład w przypadku spółek komandytowych, ale też w zakresie dalszych podatków od prowadzenia działalności Uśmiech
Odpowiedz
#6
Nie mam dużego doświadczenia w biznesie, ale to, co wiem, pozwala mi mówić, że jestem dobrze przygotowana do posiadania jakiegoś małego działania biznesowego ;p . A tak na poważnie, ja nawet wiem czym jest archiwum zewnętrzne i że warto je wprowadzić dla bezpieczeństwa danych firmy. Nie jedna rzecz powinna być, mimo wszystko, utajniona.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Z tego co mi wiadomo to samo założenie spółki raczej nie jest niczym trudnym i muszę przyznać, ze ja również to zrobiłem i to za granicą. Oczywiście bardzo mi się przydała pomoc firmy Thompsonandstein.com gdyż to tak naprawdę dzięki niej wiem jak mam działać w obszarze prawnopodatkowym. Ja się na tych kwestiach nie znam i wolę to zlecić na zewnątrz.
Odpowiedz
#8
Mnie osobiście zainteresowała opcja założenia spółki na Malcie. Wiele o tym myślałem, wiele sprawdzałem, ale ostatecznie chyba najbardziej zainteresowała mnie ta możliwość wtedy, gdy przeczytałem o niej na stronie https://pla.partners/spolka-na-malcie/ . Tutaj dowiadujemy się, że wiele firm właśnie w taki sposób zadecydowało. Oczywiście takich spółek nie zakłada się bez celu. Wszystko jest po coś i głównie tutaj chodzi o kwestie związane z podatkami, aby nie były one zbyt wysokie. Przeczytajcie o tym.
Odpowiedz
#9
Obserwując świat biznesu, można zauważyć, że coraz więcej cudzoziemców decyduje się otworzyć własną działalność w Polsce. Jakie procedury zwiążą się z otwieraniem firmy przez obcokrajowca w naszym kraju, dowiesz się z tego artykułu sprawdź. Zostały w nim poruszone m.in. takie kwestie jak zakładanie działalności przez cudzoziemców z państw Unii Europejskiej i spoza niej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama