Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV
#11
W takim razie jeżeli szukacie fajnych opcji w zakresie telewizorów to tutaj jak najbardziej wato wymienić producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć kilka ciekawych opcji z jakością obrazu 4k, większych rozmiarach i jednocześnie systemem smarttv i modułem internetowym w naprawdę dobrych cenach. Dlatego zdecydowaliśmy się postawić na 50LUA19D - Telewizor TV 50" T2 HEVC/265. Super opcja i jak do tej pory działa bez problemów Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
A jak mniejszy i funkcjonalny telewizor to tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na propozycje przygotowane przez Manta u których fajnych opcji zdecydowanie nie brakuje również jeśli chodzi o mniejsze modele na przykład model Manta 24LHN79T klasa energetyczna A, rozdzielczość 1366 x 768 i typ ekranu DLED
Odpowiedz
#13
Teraz jest tak ogromny wybór telewizorów i innych sprzętów, że wcale się nie dziwię, że nie wiecie co wybrać. Ja sama dość dlugo zastanawiałam się nad wyborem, póki co nie znalazłam strony https://www.kinoportal.pl/ gdzie są aktualne rankingi telewizorów i innych sprzętów audio. Polecam wam sprawdzić.
Odpowiedz
#14
Jak już mowa o telewizji, to powiem wam, że ja ostatnio zamówiłam nowy model do swojego mieszkania i tym razem postawiłam na philips oled. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, ponieważ telewizor jest naprawdę spory, kolory są przepiękne, a kosztował naprawdę niewiele w stosunku do jakości tego sprzętu. Jestem zachwycona. Oby służył jak najdłużej.
Odpowiedz
#15
Sporym urozmaiceniem dla naszego telewizora okazał się specjalistyczny uchwyt. Zaproponowany przez DK-SHOP https://dk-shop.com.pl/uchwyty-do-tv całkowicie spełnił moje wymogi a do tego charakteryzuje się równie solidną jakością. Także odnoszę wrażenie, iz wydaje się jakby przybyło miejsca w pokoju - o czymś to świadczy. Dlatego i Ty skup się na tym aspekcie bo jest na czym.
Odpowiedz
#16
Ostatnimi czasy praktycznie w ogóle nie oglądam TV. Głównie dlatego, że nie ma tam nic ciekawego.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
A ja ostatnio zaszalałam, poniewaz kupiłam telewizor używany za jedyne 200 zł i działa normalnie, nic się z nim nie dzieje... Także powiem wam, że opłaca się kupować również używane sprzęty... Na takich stronach, jak pokato.pl - to jest cała masa ciekawych ofert w tym zakresie.
Odpowiedz
#18
a czy wy waszych domach jest odtwarzacz blue ray? ostatnio myślałam o zakupieniu takiego do swojego domu, co o tym myślicie ? już nawet rozglądałam się za paroma modelami, głównie zajrzałam na stronę https://testoria.pl/rankingi/najlepsze-o...lu-ray-4k/
Odpowiedz
#19
A ja akurat poszukiwania dobrego telewizora polecam zacząć od producenta Manta u którego znajdziecie kilka fajnych modeli również z wysoką jakością obrazu, czystością dźwięku, ale też systemem smartTV. Jak dla mnie taki model "50LUA19D - Telewizor TV 50" T2 HEVC/265" naprawdę daje radę.
Odpowiedz
#20
Myślę, że ten namiar https://www.emanta.pl/piloty-do-tv może okazać się bardzo przydatny. Macie tam bowiem sklep, gdzie można zakupić między innymi pilot do telewizora. Wybór jest ogromny. Każdy na pewno znajdzie tam rozwiązanie, które spełni jego potrzeby. Pamiętajcie, że zawsze należy stawiać na jakość.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama