Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KLucz do domowego użytku
#1
Panowie, jaki klucz dynamometryczny dla domowego użytku? Waham nad zakupem nowej zabawki do garażu - klucza dynamo. Klucza używałbym do dokręcania korka spustowego oleju, filtra oleju, śrub kolektora itd do tej pory robiłem to "na oko" ale zawsze jest niepewność czy gwint się nie przekręci. Szukam czegoś w zakresie od +/- 15-20nm a górna granica właściwie nie istotna ale im więcej tym lepiej bo może przydać się kiedyś przy jakiejś grubszej robocie. Proszę nie proponować zestawów za 1000 zł bo tak jak wspominałem - nie prowadzę warsztatu tylko działam hobbystycznie. Z drugiej strony też nie zamierzam jakoś mocno oszczędzać bo jakbym zakupił taki klucz to chciałbym żeby działał on prawidłowo.

Od razu może powiem, ze najlepiej jakby udało się zamówić w sieci jak tutaj https://buythis.pl/klucze-hakowe/
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama