Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki naturalne
#1
Cześć kochane, czy stosowałyście kiedykolwiek kosmetyki naturalne? Jeśli tak, to jakiej marki? Bo wpadłam ostatnio na firmę Calluna Medica, którą reklamowała Kasia Cichopek na swoim instagramie i zastanawiam się nad tymi produktami. Mają wysokiej jakości maseczki i kremy podobno ze składnikami typu woda lodowcowa.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeśli szukasz wysokiej jakości kosmetyków naturalnych to tylko te z www.wp-cosmetics.pl/kosmetyki mają bardzo fajny skład a na dodatek są w przystępnej cenie. Znajdziesz tam nie tylko produkty do pielęgnacji ale również do codziennej higieny twarzy.
Odpowiedz
#3
Czego według Was nie może zabraknąć, chcąc wykonać profesjonalny makijaż oczu? Czy konieczne jest stosowanie korektora na powiekę, czy też nie jest to wymagane?
Odpowiedz
#4
U mnie z kosmetyków naturalnych przede wszystkim króluje aloes - https://www.cocolita.pl/pachnaca-kapiel/...yjny-250ml. Uwielbiam jego łagodzące i nawilżające właściwości. Nawet myślę o tym, żeby sprawić sobie roślinkę i pozyskiwać sok prosto z liścia, chociaż na pewno będzie z tym znacznie więcej zachodu niż kupno gotowego kosmetyku Uśmiech
Odpowiedz
#5
Zastanawiam się nad zakupem pomadki w kredce. Wydaje mi się, że taka będzie trwalsza niż błyszczyk. Akurat znalazłam stronę https://malahit.pl/ na której są fajne obniżki cen i nawet już wypatrzyłam odpowiednią pomadkę dla siebie Matte Lipstick Crayon Golden Rose/ Zastanawiam się czy jest to dobry wybór? Czy ktoś z was używa produkty tej marki?
Odpowiedz
#6
Jak w ogole dbacie o swoja twarz? Macie jakies sprawdzone kosmetyki, ktore pozwalaja w wyeliminowaniu tradziku czy blizn? Niestety niekiedy bardzo dlugo trwa takie leczenie. Mozna sobie sprobowac znalezc specjalne suplementy i preparaty, ktore wspieraja naprawe stanu naszej skory. W wielu przypadkach takie suplementy z ekstraktem z Dąbrówki sa skuteczne. Mozna sobie sprawdzic, jakie efekty beda u nas.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Faktycznie, dzisiaj jest spora paleta makijaży do wyboru, dzięki czemu każda kobieta jest w stanie dobrać dla siebie odpowiednie rozwiązanie.
Odpowiedz
#8
Jeśli chodzi o kosmetyki naturalne to według mnie wszelkie dostepne marki na rynku mozesz zamowic w jednym miejscu tutaj https://www.maxdrogeria.pl/ Na pewno znajdziesz to czego szukasz bo mają podzieloną stronę na odpowiednie zakładki. Czy to będziesz szukać kosmetyków czy też innych rzeczy z chemii tutaj to znajdziesz.
Odpowiedz
#9
Ja kiedyś miałam trudności z suchą cerą i przebarwieniami na twarzy i wtedy zaczęłam stosować olejek bio oil, bo miał sprawdzone badania kliniczne, był delikatny i o ładnym zapachu, jest dobrym kosmetykiem, olejek szybko się wchłania, dobrze nawilża całe ciało i nie podrażnia skóry, a dodatkowo jeszcze ją ujędrnia.
Odpowiedz
#10
antoni21 ja też jestem wielką zwolenniczką trwałego makijażu. u Dominiki Kossakowskiej w salonie jest pięknie ( W-wa) zrobiłam już brwi i kreski na górnej powiece. Nie muszę już kupować kosmetyków do brwi czy eyelinerow. Pomijam już fakt sporej oszczędności czasu każdego dnia Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama