Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia
#1
Dziś natrafiłam na fascynujący artykuł na stronie https://doba.pl/wroclaw/artykul/korzysci.../17/noa123, który porusza temat korzyści ze studiowania medycyny. Jestem pewna, że może to być cenne źródło informacji dla tych, którzy zastanawiają się nad wyborem tej ścieżki edukacyjnej. Czy ktoś już przeczytał ten artykuł? Chętnie poznam Wasze spostrzeżenia na temat opisanych korzyści ze studiów medycznych. Może ktoś podzieli się swoimi przemyśleniami na temat wyboru tej ścieżki edukacyjnej i jakie korzyści sam dostrzega?
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Bardzo ciekawy artykuł! Medycyna to na pewno przyszłościowy kierunek, ale i niezwykle ciężki. Tak naprawdę kończą go tylko Ci najwytrwalsi, którzy faktycznie chcą pracować w zawodzie. Ja akurat wybrałam coś, co mnie naprawdę interesuję i jest na miarę moich możliwości. W tym roku bronię licencjat, a od przyszłego idę na https://prawowroclaw.edu.pl/oferta/studi...ewnetrzne/ studia magisterskie „Bezpieczeństwo wewnętrzne”. Od małolata pasjonowałam się kryminalistyką, i to właśnie w tym kierunku się kształcę. Chcę starać się o pracę w policji. Zobaczymy za dwa lata, czy mi się udało Big Grin Trzymajcie kciuki!
Odpowiedz
#3
Nie każdy do studiowania medycyny się nadaje, to bardzo trudny kierunek, ja osobiście na pewno bym się nie sprawdził jako lekarz, z resztą też to nie jest w zakresie moich zainteresowań. Jestem na razie po studiach 3-letnich i zastanawiam się jakie te magisterskie podjąć, uzupełniające. Pracuję już dlatego muszą to być studia w trybie weekendowym. Myślę nad https://wseiz.pl/uczelnia/wydzial-inzyni...i-stopnia/ - to nowy kierunek na tej uczelni a z tego co widzę mają bardzo dobre opinie.
Odpowiedz
#4
Co o tym sądzicie - https://ultswiecie.edu.pl/studia/integra...nsoryczna/ ?
Sensowny kierunek, perspektywiczny? Jakie są Wasze doświadczenia, jak to wszystko poukładać?
Macie jakieś pewniaki? Gdzie uderzać?
Odpowiedz
#5
Odkryj fascynujący świat pedagogiki na stronie https://wwszip.pl/studia-licencjackie/pedagogika/ Studia licencjackie z pedagogiki to doskonała opcja dla osób z pasją do pracy z ludźmi i chęcią przekazywania wiedzy. Programy nauczania są starannie opracowane, aby zapewnić solidne podstawy teoretyczne i praktycznych umiejętności potrzebnych w pracy pedagoga. Dlatego warto już teraz dokładniej poznać ofertę studiów, aby na nadchodzący okres rekrutacji na studia dobrze się przygotować.
Odpowiedz
#6
Gdy szukasz stabilnej pracy, warto wykorzystać portale takie jak FachPraca, które oferują szeroki wybór ofert zgodnych z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli interesują Cię oferty pracy Ruda Śląska to na pewno z pomocą takich portali pracy pójdzie to dużo sprawniej. Wybierając opcje, które Cię interesuje, tam znajdziesz wiele możliwości z różnych branż. Pozdrawiam i powodzenia życzę!
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Interesujecie się jakimś konkretnymi kierunkiem studiów? A może chcecie zdecydować się na studia podyplomowe? Jeśli tak, to weźcie pod uwagę stronę https://ksb.uek.krakow.pl/studia-podyplo...y-i-place/ . Tam możecie znaleźć taki kierunek, jak kadry i płace. Uważam, że jak najbardziej studiowanie takiego kierunku jest opłacalne przyszłościowo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama