Otrzymaliśmy 32% naszego celu ..
( Zbiórka na rozwój Forum )


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwrot kosztów kredytu
#1
Cześć, nie wiem czy wiecie, ale jeśli komuś z was udało się na przykład spłacić kredyt przed czasem to macie możliwość odzyskania części kosztów. Polecam wam w tym celu odwiedzić https://zwrotyprowizjibankowej.pl/zwrot-kosztow.html. Sam skorzystalem z ich usług, gdy tylko dowiedziałem się o takiej opcji i pieniądze szybko trafiły na moje konto. Warto skorzystac.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Nie znam się na takich rzeczach, ale z takimi pytaniami dotyczącymi kredytów i pożyczek najlepiej byłoby się zwrócić do jakiegoś dobrego doradcy finansowego - on na pewno wszystko dobrze wyjaśni. Na stronie https://ic-ekspertfinansowy.pl/ możecie zapoznać się z ofertą jednego z takich właśnie doradców działających w Warszawie. Myślę, że jego pomoc może Wam pomóc uniknąć wielu błędów Wink
Odpowiedz
#3
W temacie kredytów, pożyczek i terminów spłat, niestety zdarzają się też i odwrotne sytuacje. Co zrobić, gdy ostateczna data zapłaty zbliża się nieubłaganie, a my nie mamy żadnych pieniędzy? Nie warto bagatelizować takiej sytuacji, udawać, że zapomnieliśmy z nadzieją, że może jakoś ujdzie nam to na sucho. Tak jak opisano w poniższym artykule https://www.latwykredyt.pl/blog/przedluz...owa-splate przedłużenie chwilówki - i uniknięcie kosztów za nieterminową spłatę jest możliwe.
Odpowiedz
#4
No, a może są tutaj osoby, które mają kredyt frankowy? Jeśli tak, to na pewno macie kłopot, aby uporać się z takim kredytem, prawda? Pojawia się tez na pewno ciągła niepewność o to, jak będzie wyglądała spłata. Jeśli tak, to zerknijcie sobie na stronę https://rachelski.pl/kredyty-frankowe/ i szukajcie tam pomocy. Myślę, że uda się Wam znaleźć odpowiednią pomoc i skorzystacie z odpowiednich praw dla siebie.
Odpowiedz
#5
Banki chętnie biorą kasę, ale jeśli chodzi o jakieś zwroty podchodzą do tego opieszale, wręcz niechętnie. Przykładem mogą być frankowicze, których banki  z premedytacją wykorzystały przy gwałtownych skokach franka szwajcarskiego. Ale na szczęście są jeszcze prawnicy, jak choćby krakowska kancelaria properitas, którzy nie przestraszyli się banków i reprezentują osoby indywidualne w sprawach o odzyskanie nadpłaconej kasy a nawet o anulowanie kredytu https://anulujkredyt.pl/ a po wyroku TSUE zaświeciło dla frankowiczów światełko nadziei.
Odpowiedz
#6
myślę, że stosunkowo niewiele osób spłaca kredyt przed terminem, z tego co widzę raczej mają problem z regularną spłatą nawet rat za tv, jakby nie wiedzieli, że to wpływa negatywnie na ich wynik bik
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Witam,zastanawiam sie teraz nad wyborem kredytu. NIgdy nie zastanawialam sie nad tym tematem,dlatego teraz mam problemz  podjeciem decyzji. Co o tym sądzicie http://www.splatachwilowek.pl/kredyt-gotowkowy/ ? Chętnie poznam Wasze opinie,co sądzicie?
Odpowiedz
#8
Właśnie teraz czytałam, że mają jakieś zwroty kosztów kredytu robić, ale nie jestem pewna, jak to działa, muszę to sprawdzić. Na razie jedynie czytałam tutaj https://www.habza.com.pl/co-daje-konsolidacja-kredytow/ o konsolidacji i myślę, że byłabym tym zainteresowana. Nawet bez możliwości dobrania gotówki. Bo jednak mam tyle rat, że ciężko to spamiętać, a jednak męczy mnie to strasznie.
Odpowiedz
#9
Zdecydowanie sie na kredyt to bardzo duża decyzja. Tak trudną decyzję powinniśmy konkretnie przeliczyć. Ogromna ilość ludzi żyje na kredycie. Jest to całkiem normalna opcja w naszym kraju. Ten temat jest bardzo trudny. Bardzo dużo na ten temat jest na tej stronie: http://splaty.com.pl
Odpowiedz
#10
Akurat jeśli chodzi o kwestie związane z bankowością, to zawsze powinniście podchodzić do tego w racjonalny sposób. Na pewno mogę Wam polecić, byście zajrzeli do https://www.kontomaniak.pl/ bo takie poradniki mogą okazać się dla Was ogromnym wsparciem w kontekście oszczędności na bankowości. Powinniście pomyśleć nad tym już teraz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości