Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herbata
#21
Moim zdaniem najsmaczniejsza jest herbata zielona liściasta , chociaż ostatnio także do herbaty czerwonej się przekonuje. Ale jak wiadomo, każdy ma swoje gusta i preferencje, jednemu smakuje bardziej to, drugiemu inna rzecz Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Zielona herbata jest bardzo smaczna, jednak moim zdaniem warto także spróbować innych odmian herbaty. Mi na przykład bardzo smakuje herbata biała pai mu tan, która ma wyjątkowe walory smakowe świetny aromat. Picie białej herbaty jest bardzo dobre dla organizmu, ponieważ wspomaga ona trawienie, ma działanie pobudzające, a także pomaga regulować poziom cukru i cholesterolu we krwi.
Odpowiedz
#23
Pewnie, że jest smaczna i zdrowa. Nie wiem czy wiesz, ale na rynku dostępna jest także w sproszkowanej formie. To tzw. japońska matcha. Tutaj https://ouritsumatcha.pl/ jest sklep, gdzie można kupić matchę i akcesoria do jej przyrządzenia. Warto rzucić okiem i poczytać więcej o matchy. Między innymi wspomaga odchudzanie i pozytywnie wpływa na procesy poznawcze.
Odpowiedz
#24
Szkoda, że stacjonarnie w żadnym sklepie nie da się kupić dobrej jakości herbaty. Przynajmniej w moim mieście brakuje takich sklepów. Natomiast jak to mowią, nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie. Ja kupuję herbatę online w sklepie https://fiveoclock.eu i powiem wam, że naprawdę bardzo mi smakuje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama