Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tatuaże
#1
Hej, macie tatuaże? Zastanawiam się, czy sobie jakiś zrobić. Gdzie najlepiej?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Zgodzę się z tym, że nie wszędzie warto robić tatuaż, bo jednak zostaje on na lata i musi być profesjonalnie wykonany. Tutaj link zerknij na studia tatuażu, które mają dobre opinie w Polsce. Wiele projektów już wykonali ci tatuażyści, więc warto zerknąć i ocenić ich umiejętności.
Odpowiedz
#3
moi zdaniem to kwestia indywidualna Uśmiech
trzeba wiedzieć gdzie się chce, a nie pytać innych Uśmiech
Odpowiedz
#4
Bardzo ważna jest też pielęgnacja tatuażu po zabiegu. Każdy tatuażysta tak naprawdę powinien Wam udzielić w tym zakresie instrukcji. Warto takie miejsce dezynfekować, aby nie wdało się żadne zakażenie.
Odpowiedz
#5
Zapytaj kobiet z tego portalu - znają się na rzeczy Uśmiech))
---
Sex oferty towarzyskie Kobiet i pań
Odpowiedz
#6
ja tatuaże robię w Jah Love Tattoo w Warszawie, tu macie namiar na ich profil na facebooku gdzie mozna obejrzeć fotki ich prac https://www.facebook.com/studio.tatuazu....o/?fref=ts . ja robie u nich tatuaże od jakiegos czasu a moja siostra chodzi tu też na piercing. super ludzie, dobre ceny, bardzo dogodna lokalizacja w ścisłym centrum Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
oo tak, w Jah Love Tattoo piercingiem zajmuje się Ania Uśmiech robiła mi kolczyk w pępku a teraz zastanawiam się jeszcze nad tunelami i jesli się zdecyduje to też na pewno tylko u niej. robi zabiegi szybko i praktycznie bezboleśnie, wszystko super szybko się goi.
Odpowiedz
#8
Szukaj salonu tatuażu z polecenia. W końcu taki robi się na całe życie, musi się nam podobać. Po zrobieniu tatuażu pamiętajcie o prawidłowej pielęgnacji. W aptece można kupić octenisept spray. Sprawdza się przy takiej pielęgnacji najlepiej. Odkaża, zapobiega wystąpieniu zakażenia skóry. Szybko skóra przestaje być zaczerwieniona.
Odpowiedz
#9
Moja córka na chwilę obecną ma już kilka tatuaży, strach pomyśleć co będzie dalej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama