Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowość
#21
Warto skorzystać z pomocy Biura Rachunkowego Gama - ja wybrałam ich spośród wielu polecanych biur rachunkowych i nie żałuję. Współpraca układa się super, bardzo mili pracownicy, zawsze pomocni, a dodatkowo wszystko zawsze na czas.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Jasne, że można skorzystać z pomocy biura rachunkowego, ale można też samodzielnie zajmować się księgowością. Jeśli zdecydujecie się na ta drugą opcję to polecam wyposażyć się w darmowy program do jpk. Taki program możecie pobrać ze strony jpk-insight.pl. Aplikacja ma bardzo dużo przydatnych funkcji, o których przeczytacie na stronie.
Odpowiedz
#23
Co mogę robię sama. Teraz mam też darmowy program do JPK i daje radę. Dopóki mi się będzie udawać, to po co wydawać pieniądze. Nie mam aż tak dużej firmy, każdy grosz się liczy.
Odpowiedz
#24
Najlepszym biurem rachunkowym jest zdecydowanie warszawska GAMA.  Polecam skorzystać z ich usług, sa profesjonalistami Uśmiech
Odpowiedz
#25
Ja również sam prowadzę działalność i sam rozliczam swoich pracowników przez program kadrowy od Streamsoft PCBiznes
Odpowiedz
#26
Obsługa kadrowa we Wrocławiu to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie dla większości firm, które chcą mieć spokój z księgowością i dokumentami. Ja zainwestowałem w firmę, która zajmuje się papierkową robotą i jestem bardzo zadowolony. Nareszcie mogę poświęcić więcej czasu na rozwój firmy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Witam 
Z powodu małych zawirowań polecono mi zorganizować sobie doradztwo księgowe Warszawa. Z wszystkich dostępnych firm wybrałam https://www.pol-tax.pl/ i jestem bardzo zadowolona ze współpracy  Uśmiech. Polecam każdemu
Odpowiedz
#28
Jaki papier do drukarki dla biura księgowego? Bo to chyba jedno z tych miejsc, gdzie z papierów można robić mur chiński albo kolejną Burj Khalifa? Uśmiech Ostatnio postanowiłam założyć takie biuro, choć nie do końca samodzielnie i zastanawiam sie w jakich ilościach i jakiego rodzaju papier najlepiej będzie wychodzić Uśmiech Macie własne biura rachunkowe? Jeśli tak, to czego używacie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama