Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parkowanie
#1
Witajcie,
czy Wy również macie problem z parkowaniem tyłem? Mnie niestety męczy to od dawna... Ostatnio widziałam na stronie https://smartcams.pl/41-kamera-cofania-zestaw specjalny zestaw kamer cofania do samochodu. Jak sądzicie, czy coś takiego mogłoby mi w parkowaniu pomóc? Korzystacie z takich gadżetów w Waszych autach?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Parkowanie tyłem nie jest takie trudne- kwestia treninguUśmiech
Odpowiedz
#3
Dokładnie. Parę lat pojeździsz i już pójdzie na wyczucie.  Ja co prawda mam w standardowym wyposażeniu samochodu (Dacia Duster) system wspomagania parkowania tyłem, ale w ogóle nie korzystam z tego. Szybko wyczułem gabaryty auta no ponad 10 lat za kółkiem swoje dało.  Swoją drogą to auto to świetny wybór , nawet dla początkujących kierowców, właśnie ze względu na wiele praktycznych, pomocnych funkcjonalności. Na stronce salonu Dacii:http://dacia.dyszkiewicz.pl/ widziałem, że trwa jeszcze bardzo korzystna wyprzedaż rocznika, także polecam zajrzeć, tym bardziej że ceny aut pójdą w górę po nowym roku.
Odpowiedz
#4
Parkowanie tyłem to chyba najlepsze parkowanie, nie ma potem problemów z wyjazdem, ale jeżeli nie czujesz się na siłach to jak najbardziej powinieneś zaopatrzyć się w taki gadżet
Odpowiedz
#5
Z tym parkowaniem to roznie bywa... czasem jakas rysa czy cos Wink sprawdzajcie autka przed zakupem Uśmiech gl-8s
Odpowiedz
#6
I to nie zawsze kobiety mają problem z parkowaniem! Big Grin

____
jaki miernik lakieru
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
trening, trening, jeszcze raz trening!

hurtownia instalacyjna
Odpowiedz
#8
Parkowanie idzie mi dużo sprawniej, odkąd zakupiłem specjalistyczny czujnik parkowania z oferty http://www.firmabemex.com.pl/czujniki/ . Także i w tym wypadku stawiam na jakość, dlatego był to niezmiernie rozsądny zakup. Cenowo i jakościowo całkowicie spełniło to moje oczekiwania, także i Ty skup się na tym aspekcie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama