Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga do kuchni
#1
Cześć - mam takie dość mocno skonkretyzowane i skupione na jednym temacie pytanie. Otóż, szukam czegoś takiego jak popularne ostatnio wagi kuchenne - czy macie może jakieś polecane miejsca, gdzie w tego typu sprzęty / urządzenia można się zaopatrzyć? Szukam nie tylko czegoś rzecz jasna taniego, ale przede wszystkim należycie trwałego, bo jakość to dla mnie równie istotny aspekt co walory czysto ekonomiczne Uśmiech. Pozdrawiam!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A znasz ten sklep z wagami - https://www.ewagi.pl/? Według mnie warto tam zajrzeć bo mają naprawdę spory wybór wag, w tym także wagi proste, sklepowe i legalizowane. Porządna waga w kuchni jest z pewnością niezbędna do przygotowywania posiłków czy odważania składników podczas pieczenia oraz przy dietach. Ważne, żeby dobrze dobrać wagę do swoich potrzeb, szczególnie jeśli chodzi o ich czułość oraz podziałkę.
Odpowiedz
#3
Jeśli będzie potrzebna naprawdę dokładna waga, to myślę, że najlepsza i najbardziej dokładna będzie waga laboratoryjna - https://danlab.pl/nasze-produkty/badania...ratoryjne/ Pozwala ona na bardzo precyzyjne odmierzanie składników, dzięki czemu można zawsze ściśle trzymać się receptury. Tego typu wagi są specjalnie dopasowane, żeby zawsze dawały powtarzalne i rzetelne pomiary.
Odpowiedz
#4
Jeśli już mowa o wyposażeniu kuchni, to według mnie warto się zastanowić nad zakupem takiego sprzętu jak thermomix czy warto kupić komuś takie urządzenie na prezent? Oczywiście Wink ja bardzo bym się ucieszyła z takiego podarunku Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama