Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upadłość firmy
#1
Jakie są potencjalne zagrożenia związane z upadłością naszej firmy, i jak możemy się przed nimi zabezpieczyć? I kogo możecie polecić do ekspertyzy finansowej?
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Potencjalne zagrożenia związane z upadłością firmy mogą obejmować problemy z płynnością finansową, zadłużenie czy też spadek przychodów. Aby się przed nimi zabezpieczyć, warto skontaktować się z https://ieg.biz.pl/, gdzie przeprowadzą Ci w firmie ścisłą kontrolę nad finansami, pokażą sposoby aby uniknąć nadmiernego zadłużenia i jak stale monitorować kondycję biznesu.
Odpowiedz
#3
A może firmę da się jednak jeszcze uratować? Moim zdaniem warto spróbować. na pewno nie zaszkodzi jakiś dobry, skuteczny mentoring biznesowy. Z tego, co się orientuję, takie właśnie usługi świadczy na przykład Pani Iwona Firmanty. Może ktoś z Was miał z nią już kiedyś do czynienia?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama