Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwiaty
#1
Cześć, od dłuższego czasu szukam dobrej kwiaciarnia gdańsk. Znajoma z pracy poleciła mi udać się do https://adeldeflores.pl/. Zamawialiście kiedyś coś z tej kwiaciarni? Polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wiesz co, ja też dość długo szukałam dobrej kwiaciarni, ale nawet nie zauważyłam, że najlepszą mam niedaleko swojego mieszkania. Zamówiłam bukiet na urodziny mamy w kwiaciarni Kwiaty Warszawa w stolicy. Kwiaciarnia jest naprawdę świetna, bukiet wyszedł przepiękny, użyli kwiatów, o które poprosiłam, bo są ulubionymi mamy. Cenowo wyszło to bardzo dobrze, aż się zdziwiłam, bo myślałam, że będę musiała zapłacić 2 razy tyle. Miejsce jest zdecydowanie rzetelne, polecam.
Odpowiedz
#3
Hej, mogę Ci polecić kwiaciarnię internetową ze sztucznymi kwiatami https://www.kwiatysztuczne.pl . Znajdziesz tam ogromny wybór kwiatów sztucznych oraz akcesoriów do stworzenia bukietów, czy ozdób do domu. Wszystko oczywiście z dostawą pod wskazany adres.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama