Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łódź uczelnia wyższa
#1
Czy ktoś z Was studiuje w Łodzi? Tak się sprawy ułożyły, że muszę się przenieść jak najszybciej
na uczelnię w Łodzi. Które uczelnie polecacie? Która cieszy się najlepszą opinią?
W tej chwili studiuję kierunek ekonomiczny.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Najlepiej zerknij tutaj http://www.uczelnie.pl/miasto/lodz/
Masz tam wszystkie uczelnie i dowiesz się przynajmniej gdzie Twój kierunek jest. Zanim złożysz papiery
popytaj też w dziekanacie czy Cię przyjmą bo nie wszystkie uczelnie chcą tak przyjmować w środku roku.
Na tej stronie też masz uczelnie prywatne więc w razie gdyby się nie udało do Państwowej zawsze możesz wybrać opcję Prywatej.
Odpowiedz
#3
też się przenosiłem w środku semestru i o ile przepisanie się z uczelni na uczelnię (o dziwo) nie stanowiło większego problemu, o tyle znalezienie miejsca w akademiku było trudniejsze. Na szczęście dom studencki Kraków mnie przyjął. Mam nadzieję, że Twoje "przenosiny" do Łodzi pójdą równie sprawnie Uśmiech
Odpowiedz
#4
Student007, całkowicie się z tym zgadzam! Tak samo było ze mną
I help people avoid laziness and discovering new passive sources of income that people do not consider.
Odpowiedz
#5
Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie ma super kierunki jak chcecie gdzieś pojechać dalej. Moim marzeniem zawsze było studiowanie w stolicy, ta uczelnia stwarza ku temu warunki. Mają różne kierunki techniczne jak budownictwo czy mechanika, również architekturę, zarządzanie czy ochronę środowiska.
Odpowiedz
#6
Ja powiem szczerze, że mnie zdecydowanie bardziej interesuje Kraków, jeśli chodzi o studia, dlatego sprawdzam sobie uczelnię https://studiuj.uek.krakow.pl/ . Myślę, że bez żadnego problemu można skorzystać sobie u nich z najlepszej oferty studiów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Łódź to fascynujące miejsce do podjęcia studiów z wielu powodów. Przede wszystkim, miasto to oferuje bogatą i zróżnicowaną ofertę edukacyjną na różnych uczelniach wyższych. Liczne uniwersytety i szkoły wyższe zapewniają dostęp do różnorodnych kierunków i programów nauczania.

Ponadto, Łódź to dynamicznie rozwijające się miasto, które przyciąga młodych ludzi swoim duchem kreatywności i innowacji. Jest to także miejsce, gdzie koszty życia i wynajmu mieszkania są niższe niż w niektórych innych dużych miastach, co sprawia, że studenci mogą cieszyć się atrakcyjnymi cenami i jakością życia.

_____________________
polecam przeczytać
https://www.haj.org.pl/biura-rachunkowe-w-lodzi/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama