Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wycena przedsiębiorstwa
#1
Chce dokładnie ocenić wartość mojej firmy przed podejmowaniem ważnych decyzji biznesowych. W związku z czym, szukam firmy, która oferuje profesjonalne metody wyceny przedsiębiorstwa. Kogo sprawdzonego możecie polecić?
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Istnieje kilka podejść do rzetelnego oszacowania wartości przedsiębiorstwa. Oprócz analizy finansowej, która bierze pod uwagę aktywa, przychody i potencjalne ryzyka, warto również zwrócić uwagę na metody porównawcze i metodę zdyskontowanych przepływów pieniężnych, aby uzyskać pełniejszy obraz wartości firmy. Zajrzyj na stronę firmy IEG (https://ieg.biz.pl/), która specjalizuje się w tego rodzaju usługach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama