Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Która Kancelaria z Gdyni specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych?
#1
Która Kancelaria z Gdyni specjalizuje się w sprawach odszkodowawczych? Mam problem z zalaniem mieszkania przez sąsiada, nie idzie się polubownie porozumieć i niestety jestem zmuszony wejść na drogę sądową. To tak w skrócie.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Rozmawiałeś już może z https://www.manowiec.pl/lawyers/wojciech-michalowski? Bardzo dużo dobrego możesz przeczytać o Mecenasie w sieci, bo zajmuje się skrupulatnie każdą przyjętą sprawą odszkodowawczą i indywidualnie podchodzi do klienta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama