Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pozycjonowanie stron Kraków
#1
Cześć. Czy ktoś z Was korzystał do tej pory z usługi pozycjonowanie stron kraków? Polecacie? Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja korzystalam z uslug profesjonalnej agencji marketingowej http://realtimemarketing.pl/ ktora ma za soba wiele przeprowadzonych kampanii, z sukcesem. Real time, to taka forma marketingu, ktora odbywa sie online, tu i teraz. To marketing czasu terazniejszego, ktory opiera sie tylko i wylacznie na tym, co aktualne. Do potencjalnego konsumenta trzeba dotrzec juz, w momencie wykazania przez niego checi np zakupu, teraz pozyskanie klienta to walka, trzeba walczyc umiejetnie.
Odpowiedz
#3
Ja cały czas korzystam z usług firmy, która zajmuje się pozycjonowaniem stron oraz ogarnianiem techniczno marketingowych spraw sklepu e-commerce. Ja nie do końca czuję się specem, a i mam inne obowiązki, nie da się zrobić wszystkiego. Takie rzeczy jak dbanie o SEO, feed produktowy Google, widoczność w mediach społecznościowych, to wszystko jest w rękach specjalistów. Polecam w szczególności dbać o te sprawy, bo one są bardzo ważne. 
Odpowiedz
#4
Ja korzystam z agencji reklamowej 360 http://nicecity.pl/ To taka agencja, która jest w stanie całościowo obsłużyć markę w Internecie, całościowo czyli grafiki, filmiki, strony www, social media, kampanie marketingowe, pozycjonowaniem stron. Myślę że jest warta uwagi Uśmiech
Odpowiedz
#5
W mojej firmie mamy stronę internetową, co do działania której mieliśmy zastrzeżenia. Zleciliśmy audyt SEO panu Marcinowi Pawłowskiemu, który wykonał bardzo dogłębne analizy zarówno na naszej stronie jak i na stronie konkurencji. Wykonał czytelny raport, w którym zawarł również wskazówki dotyczące dalszego prowadzenia strony. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://pawlovski.pl/audyt-seo/ . W naszej firmie audyt zadziałał i strona funkcjonuje dużo lepiej generując oczekiwane rezultaty.
Odpowiedz
#6
Tu można szukać kogoś z różnych części Polski, nie ma to praktycznie żadnego znaczeniaUśmiech U mnie pozycjonowanie strony w google cennik sprawdziło się dobrze. Prowadzę niewielki sklep intenetowy
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama