Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjazd dla seniorów
#1
Cześć. Ktoś z Was był może na jakiejś zorganizowanej wycieczce dla osób starszych? Macie coś godnego polecenia? Znajoma poleciła mi Wyjazd dla seniorów. Ktoś był? Macie jakieś opinie? Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Moja babcia parę miesięcy temu była na takim wyjeździe i miło wspomina. Ale ja się martwiłam tym że coś może się stać, dlatego też poczytałam co nieco i znalazłam info że opaska dla seniora w przypadku takich wyjazdów może się bardzo przydać. Umożliwiła mi ona kontakt z moją babcią, świetna rzecz
Odpowiedz
#3
Witam,czy polecacie wyjazd do sanatorium? Zastanawiam się nad tym czy zorganizować mojej mamie taki wyjazd. Co sądzicie o tym https://zycieseniora.com Gdzie wyjezdzaja wasi seniorzy? Proszę o opinie.
Odpowiedz
#4
Skoro mowa o seniorach i zdrowiu - znacie jakies dobre domy seniora w okolicach Inowroclawia? Niestety ale u nas w rodzinie nie ma nikogo kto moglby zajmowac sie babcia 24/7 a jej stan zdrowia nie jest najlepszy wiec nie mozemy zostawiac jej samej w domu. Myslalam nad domem seniora w Piotrkowie Kujawskim Pod Topolami https://podtopolami.eu/ co sądzicie? Slyszalam ze panuje tam rodzinna atmosfera a wnetrza sa bardzo schludne
Odpowiedz
#5
Seniorom też się należy! Wink
___
kontenery na gruz Warszawa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama