Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet stacjonarny do firmy w Kielcach
#11
Jakie są warunki podpisania takiej umowy? Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Coś mi się o uszy obiło że w Poznaniu jest też światłowód inea a ten akurat ludzie bardzo chwalą, może poczytaj o nim opinie albo skontaktuj się z dostawcą, może w Twoim rejonie też jest taka dobra oferta
Odpowiedz
#13
Jestem bardzo ciekawa, co możecie mi polecić

__
dociski szybkomocujące
Odpowiedz
#14
Czy nie lepiej załatwić internet 5G mobilny z umową bezterminową? Widziałem taką propozycję u operatora Otvarta https://otvarta.pl/internet-mobilny-5g, to bardzo wygodne, albowiem z takiego internetu można korzystać w każdym miejscu, nie jest się ograniczonym kablem. Mają tu kilka pakietów, mnie się najbardziej podoba opcja 500GB, w sam raz dla mnie.
Odpowiedz
#15
internet mobilny to fajna sprawa, tez często korzystam, zwłaszcza podczas podroży. a ja jeśli chodzi o sieć Otvarta to zgadzam się, mają fajną ofertę mi na internet i na abonamenty telefoniczne. Usługi 5G, dobry zasięg a do tego niskie ceny abonamentów i umowa na czas nieokreślony.
Odpowiedz
#16
internet mobilny jest fajny na wyjazdy, jeśli chodzi o dom czy firmę to postawiłabym jednak na stałe łącze. Jeśli mieszkacie w Białymstoku to warto postawić na firmę Elpos. Posiadają świetny internet, w wielu lokalizacjach jest dostępny światłowód. Rozsądne ceny, szybka aktywacja usług, pomocna obsługa klienta.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Akurat ja zastanawiam się nad tym by postawić na internet do domu . Właśnie znajoma skorzystała z oferty tej firmy i jest bardzo zadowolona
Odpowiedz
#18
Wybór światłowodu jako rozwiązania internetowego dla firmy może być jedną z najlepszych decyzji ze względu na jego prędkość i stabilność działania. Światłowód to technologia, która wykorzystuje światłowód do przesyłania danych z prędkością światła, co pozwala na osiągnięcie bardzo wysokiej prędkości internetu. Dla firm, które korzystają z różnych aplikacji online, komunikacji wideo, przesyłania plików i innych usług internetowych, wybór światłowodu może przynieść wiele korzyści . Tutaj https://panwybierak.pl/oferty/internet-swiatlowodowy/52 można porównać i znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.
Odpowiedz
#19
Poza dobrym dostępem do internetu w firmie, polecam zrobić również - audyt sieci wifi . To profesjonalna usługa https://sprint.pl/pl/uslugi/audyt-sieci-wi-fi , jej szczegółowy opis znajdziemy tu. Specjaliści podczas audytu, zwracają uwagę na wszystko, co może sprawić że sygnał sieci bezprzewodowej będzie za słaby lub nie będzie go wcale. Wynik audytu, to dobrze działająca, sprawa i szybka sieć oraz dostęp do internetu, dla każdego w firmie.
Odpowiedz
#20
Z tego co widziałem ostatnio to dosyć dobrym rozwiazaniem jest jednak internet dla domu . Ogólnie ostatnio natrafiłem na tą ofertę i może faktycznie zdecyduje się na współpracę z tą firmą, dodatkowo też tutaj obsługa z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdego klienta co jest też ważne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama