Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co powinno znaleźć się w wyprawce dla dziecka?
#11
U niemowlaków często zdarzają się biegunki i wymioty. Wówczas taki maluszek traci dużo wody, a także składników mineralnych. Warto być przygotowanym na takie sytuacje i mieć w zanadrzu elektrolity w saszetkach. Wiecie, chodzi mi o dokładnie coś https://www.acidolac.pl/produkty/dla-nie...bezsmakowy takiego. Przyszłym rodzicom polecam poczytać. To naprawdę przydatne informacje. Warto jeszcze wspomnieć, że sposób przygotowania jest bardzo prosty, a wszystko dokładnie opisane na powyższej stronie w sieci.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Wyprawkę warto skompletować przed narodzinami dziecka. Przyda się wiele wiele elementów, dlatego moim zdaniem dobrze jest zrobić listę rzeczy, które będą nam potrzebne. Oprócz rzeczy tak oczywistych jak smoczki, butelki, pieluszki itp. trzeba zadbać o zdrowy sen dziecka. Wygodny materac, do tego tego typu https://mrbobas.pl/bambusowa-kolderka-yosoy-stars bezpieczna, antyalergiczna kołderka bambusowa, kocyk - to także takie must have.
Odpowiedz
#13
Ubranka, kosmetyki, leki, wózek - to tylko część z niezbędnych rzeczy, które powinny się znalezc w takiej wyprawce. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w akcesoria takie jak pościele, śpiworki czy rożki. Wszystko to znajdziecie w ofercie sklepu Miminu https://store.miminu.pl/pl/ . Warto zajrzeć bo wybór jest ogromny a ceny bardzo rozsądne Uśmiech sklep bardzo sprawnie realizuje wszystkie zamówienia.
Odpowiedz
#14
To jest dla mnie temat rzeka bo tak naprawdę, bo w wyprawce może sią znaleźć wszystko Uśmiech Nie ukrywam, że ja często korzystałam z porad odnoście wyprawki, pytałam znajomych, a nawet i przeglądałam takie strony https://www.szipszop.pl/ubranka/wyprawka . Tutaj sporo rzeczy mam od nich bo przekonali mnie jakością ceną do siebie.
Odpowiedz
#15
A co z karmieniem maluchów? Ja ostatnio zdecydowałam się na rozszerzenie diety mojego synka. Kupiliśmy w Rossmanie słoiczki HiPP Pierwsza Łyżeczka i to był strzał w dziesiątkę. Szczególnie zasmakowały mu słoiczki 100% marchewka.
Odpowiedz
#16
Oczywiście porządny wózek. Dla mnie najważniejsze było to, aby miał dobrą amortyzację, bo lubię pochodzić sobie po lasach. Tam się naprawdę odprężam. Mój wybór padł na Cavoe Axo, chociaż miałam obawy czy tak elegancki wózek na pewno sobie poradzi, a jednak daje radę i to z ogromną łatwością. Polecam
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Wyprawka dla młodych rodziców zawsze jest wyzwaniem. Myślę, że poduszka ortopedyczna dla dzieci będzie bardzo dobrym wyborem podczas kompletowania wyprawki. Warto jednak postawić na wysoką jakość materiałów z jakich została wykonana. Otwór, który znajduje się na środku poduszki ma za zadanie minimalizować nacisk wywierany na głowę podczas leżenia, a dzięki temu poprawia tym samym niemowlakowi komfort.
Odpowiedz
#18
W wyprawce oczywiście powinien znaleźć sie wózek. A mogę się pochwalić się swoim x-landerem. Super sprawdza się na miejskie, ale też bardziej wymagające tereny. Gondola w tym wózku jest świetna, wygodna, dobre materiały i do tego wentylacja. Spacerówka z kolei bardzo szybko i łatwo się składa, a sam wózek nie jest ciężki
Odpowiedz
#19
Ja od samego początku karmię córkę mlekiem modyfikowanym i nie widzę w tym żadnego problemu, tym bardziej, że dziecko rozwija się świetnie i jest zdrowe. Bebilon Pronutra-Advance z witaminami A, C i D jest przez nią bardzo dobrze tolerowane a ja bez problemu kupuję je w aptece sieci DOZ, którą mam w sąsiednim bloku.
Odpowiedz
#20
Kocyk może się przydać Uśmiech. Ja podczas ciąży sama zrobiłam kocyk dla mojej córci. Materiał kupiłam w sklepie internetowym Miku Miki, na kocyk wybrałam efektownie tłoczony polar Minky Pattern: https://mikumiki.pl/pl/c/Minky-Pattern/34 Ta tkanina ma świetną izolację termiczną, naprawdę błyskawicznie schnie, co przy dzieciach się przydaje, no i nie mechaci się w pralce. Materiał jest dostępny w przystępnej cenie, super mi się sprawdza, polecam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama