Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co powinno znaleźć się w wyprawce dla dziecka?
#21
Jest wiele takich poradników, więc po prostu z nich skorzystajcie. Ja na pewno moge Wam już teraz polecić, byście zajrzeli do https://www.51015kids.eu/niemowlak/pajace i właśnie tam poszukali specjalnych pajacy dla Waszych maluchów. To może być bardzo dużym ułatwieniem, więc koniecznie tam zajrzyjcie!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Nie zapomnijcie o wyborze odpowiedniego wózka dla dziecka. Czy słyszał ktoś z Was o https://venicci.pl/? Bardzo duży plus za składanie, możemy dzięki temu umieścić wózek w każdym miejscu w samochodzie i nie zajmuje dużo miejsca. Do tego niewielka waga Uśmiech Podoba mi się też to, że ma akcesoria w zestawie przydatne, nie trzeba dodatkowo dokupywać. Polecam!
Odpowiedz
#23
Czasem rzeczy w wyprawce mogą nas zaskoczyć, ja się upierałam, że nie chce karuzelki do łóżeczka, bo po co to dziecko i tak nawet nie będzie na nią zwracać uwagi. Przyjaciółka tak mnie, jednak namawiała, że postanowiłam sprawdzić i wiecie co? To był strzał w dziesiątkę, syn potrafił leżeć i patrzeć na nią nawet pół godziny, później nawet śmiał się do niej. Ja swoją zamówiłam tutaj https://www.trendysmyk.pl/. Mają duży wybór, a wykonanie jest rewelacyjne!
Odpowiedz
#24
Przyda się na pewno sporo rzeczy - wszelkie ubranka, akcesoria, kosmetyki, jakieś produkty do spania. Wyprawka dla niemowlaka powinna być jak najlepiej przygotowana, bo wtedy niczego nam nie braknie na ostatnią chwilę.
Odpowiedz
#25
Oczywiście w wyprawce nie może zabraknąć solidnego wózka. To który wybierzesz oczywiście zależy od Twoich potrzeb, jednak ja polecam Ci Euro-Cart Spin. Zauroczył mnie swoimi niewielkimi rozmiarami i tym jak dobrze radzi sobie na spacerach. Niska waga jest dodatkowym atutem, który przydaje się w podróżach i przy wnoszeniu na wyższe piętra.
Odpowiedz
#26
Moja sąsiadka ma ten wózek zdaje się, całkiem nieźle się prezentuje ale ja jakbym miała wybierać po raz drugi też wybrałabym x-landera, bardziej poręczny dla mnie jest mój wózek, może to kwestia przyzwyczajenia a może fajny wygląd i bajery, trudno mi zgadnąć ale ma to coś po prostu
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
W wyprawce nie może zabraknąć chusty do noszenia, gryzaków, pieluszek, w tym wielorazowych, a także zabawek edukacyjnych dla dziecka. Poza tym mama musi pamiętać o laktatorze oraz poduszce do karmienia, dużo tego, ale większość rzeczy naprawdę się przydaje. Za pierwszym razem może być trudno skompletować wyprawkę, przy drugim dziecku jest to dużo łatwiejsze.
Odpowiedz
#28
Dzieci też mogą być uczulone na laktozę. Dlatego warto wiedzieć, że na rynku dostępne jest także mleko modyfikowane dla dzieci z alergią na mleko krowie. Jest to mleko Bebilon Prosyneo HA, dostępne w aptekach DOZ.
Odpowiedz
#29
Mi na Tulisie.pl udało się znaleźć bramki na schody to niezbędna rzecz, jak dziecko zaczyna chodzić i wszędzie go pełno. Takie zabezpieczenia to podstawa, inaczej maluch może zrobić sobie krzywdę. Sklep jest dobrze zaopatrzony, co wiecej jak się u nich robi zakupy to 1% idzie na dzieci potrzebujące, także przy okazji można pomóc.
Odpowiedz
#30
Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama