Otrzymaliśmy 82% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowoczesne technologie
#1
Niby internet to taka dobra rzecz, ale ile się teraz słyszy o próbie wyłudzenia w sieci czy innych zagrożeniach czyhających na nasze dzieci. Przede wszystkim, internet pozwala nam poznać ludzi, którzy mieszkają na drugim końcu miasta - ale nadal są to obce osoby, które mogą tylko udawać szczerych i oddanych. Sądzę, że mimo wszystko, trzeba uważać na takie internetowe znajomości.
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Zawsze powtarzam że nawet najnowsze technologie bez dostępu do sieci internet znaczą tak naprawdę bardzo niewiele. Dlatego zarówno w firmie jak i w domu potrzebny jest dobry dostęp do sieci - to gwarancja komfortu pracy nie tylko komputera ale i wielu urządzeń, które są obecnie podłączone do sieci.
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem jedną z nowocześniejszych technologii jest możliwość oglądania filmów w 3D. Chcę też tego doświadczyć z tym że muszę do tego okulary zamówić https://www.oleole.pl/okulary-3d1.bhtml . Na szczęście nie jest to taki duży wydatek. Wy też tak czasami oglądacie filmy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama