Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja firma
#21
Warto pamiętać, że niewystarczająca zdolność leasingowa nie musi być problemem. Dzięki pomocy doświadczonego brokera będziemy mogli zrewidować projekt biznesu oraz sam wniosek o pożyczkę czy inne źródło finansowania. Z nimi zwrócimy się do różnych podmiotów. Niższa kwota całkowita na każdym dokumencie oznaczać zaś będzie większe szanse na jego pozytywne rozpatrzenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
U siebie w firmie musimy miec rozne rozwiazania, by sobie ulatwic prowadzenie biznesu. Tez tutaj http://wfirma.pl/ jest system do ksiegowosci online. Mozna w taki sposob wystawiac faktury, rozliczac pracownikow i miec wszystko w jednym miejscu.
Odpowiedz
#23
Gdyby potrzebne Wam były najróżniejsze opakowania na artykuły spożywcze, to zajrzyjcie sobie na stronę https://bisspackaging.co.uk/. Jest to sprawdzona drukarnia fleksograficzna. Zapoznajcie się z ich możliwościami i wcześniejszymi projektami.
Odpowiedz
#24
A myśleliście może o własnej firmie, która związana byłaby z mechaniką samochodową? Dzisiaj na sprzedaży używanych części można sporo zarobić dzięki firmom takim jak Unimetal Recycling.
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#25
Nie ma co się dziwić, aby firma mogła utrzymać się na rynku, musi inwestować w nowoczesne rozwiązania.
Odpowiedz
#26
Bardzo ciekawe usługi oferuje Stando. To firma transportowa, obsługująca sektor rolnictwa i przetwórstwa spożywczego. Jakby ktoś chciał sobie zamówić cysternę płynnej czekolady, no to u nich Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
U mnie w mojej firmie ostatnio zastanawiałam się nad sprzętem do zliczania towaru http://www.mezametlublin.pl/oferta/urzad...ntaryzacji , wydaje mi się, że sprawdzi się pod wieloma względami bo nie trzeba wszystkiego wprowadzać ręcznie.
Odpowiedz
#28
Własna firma to super sprawa mimo ze nie jest to łatwy orzech do zgryzienia. Ja swoją mam od lat i pielęgnuje jak się da. Dbam nie tylko o własne potrzeby ale tez o moich pracowników wykupujac im m.in pakiety medyczne z medicover oraz organizujac tak godziny pracy by nie kolidowaly z ich dyspozycyjnoscia
Odpowiedz
#29
Bez dobrej reklamy dzisiaj ciężko byłoby wbić się na rynek, kiedy tyle jest konkurencji i każda firma stosuje najróżniejsze metody promocji. Z całą pewnością Google Ads , reklama w sieci ma ogromną moc i możemy tutaj nie tylko poinformować ludzi o swoich produktach, usługach, ale również zbudować już swój wizerunek- jaką jesteśmy firmą? etc. Warto więc postawić na internetową reklamę.
Odpowiedz
#30
Jeżlei nie wiesz jak zabrać się za reklamę swojej firmy, radze Ci , poczytaj artykuły ze swietnej storny http://marketing-hq.pl/marketing-interne...wac-firme/ . Znajdziesz tam masę porad, które będą dla Ciebie niezbędne by fajnie rozbujać marketing internetowy. Mi bardzo pomogły zrozumieć mechanizmy działania fb i linkedin , przyznam ze mam więcej klientów dzięki poradom, jakie wprowadziłem w życieWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama