Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie filmy
#1
Witajcie. Jeżeli chodzi o filmy, to bardzo lubię chamskie żarty oraz tematy bez tabu, przedstawiane najlepiej w krzywym zwierciadle. Jak możecie polecić coś ciekawego, to dajcie znać, będzie mi miło. Ostatnio oglądałem, właściwie nadrabiałem zaległości w filmach i nie wiem za co się zabrać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
też mam spore zaległości w filmach, nawet nie pamiętam kiedy ostatnio zobaczyłam film w całości. Chętnie zobaczę co polecacie zobaczyć
Odpowiedz
#3
Teraz w kinach sporo jest nowych filmów. Niektóre z nich na pewno warto jest obejrzeć. Wink
Sprawdź profesjonalne usługi sprzątające Małopolska!
Odpowiedz
#4
Ja nie lubię oglądać filmów. Nie wiem, jakoś do tej pory żaden mnie nie zaciekawił. Za to uwielbiam czarny humor i głupie filmiki. Ostatnio oglądałam kilka i powiem wam, że naprawdę tak bardzo to się dawno nie uśmiałam Big Grin
Odpowiedz
#5
Ja bardzo lubię oglądać polskie filmy i nawet w tym celu postanowiłam sobie zakupić pakiet https://www.upc.pl/telewizja/kup/pakiety...anal-plus/ żeby mieć zawsze zapewnioną odpowiednią rozrywkę. Dzięki temu nie muszę nerwowo przeglądać programu tv bo wiem że zawsze będzie coś na mnie czekało
Odpowiedz
#6
Masz wszystkie vegowe filmy, kobiety mafii, botoks, polityka itd. Big Grin Ja to jestem ciekawa filmu W Lesie Dziś nie Zaśnie Nikt. Z Wieniawą i Gąsiewską Wink Fabuła się nieźle zapowiada.Big Grin idzie ktos na to ?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
(28.11.2019, 22:04)cowynato napisał(a): Witajcie. Jeżeli chodzi o filmy, to bardzo lubię chamskie żarty oraz tematy bez tabu, przedstawiane najlepiej w krzywym zwierciadle. Jak możecie polecić coś ciekawego, to dajcie znać, będzie mi miło. Ostatnio oglądałem, właściwie nadrabiałem zaległości w filmach i nie wiem za co się zabrać.
a czy ktoś wie botoks film od ilu lat Ponoć to swietny film i chcialbym go obejrzec.
Odpowiedz
#8
Polskie filmy są naprawdę dobre.
Odpowiedz
#9
Polskie filmy wcale nie muszą być takie złe, ja sporo już oglądałam naszych rodzimych produkcji i naprawdę mi się spodobały. Kilka dni temu skusiłam się na Zenka, bo jednak discopolo zawsze mi w duszy gra także co będę czekała.  Na vod tvp udało mi się go znaleźć i to w przystępnej cenie.
Odpowiedz
#10
A co myślicie o "Jak zostałem gangsterem"? Jak dla mnie to całkiem niezła produkcja, jak na polskie standardy xd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama